Zamst SK-1 Kompresja stawu kolanowego

105,00 zł
97,22 zł netto
 • Producent: Zamst
 • Dostępność: dostępny - wysyłamy w 24 godziny
Rozmiar:
Ilość:

Opis produktu

SK-1 (I - niski stopień stabilizacji)

DLACZEGO ZAMST?

 1. ZAMST jest marką SIGMAX - lidera na rynku ortez medycznych w Japonii w ciągu ostatnich 35 lat i ortez sportowych w ciągu ostatnich 15 lat.

 2. Stabilizatory ZAMST zaprojektowane są dla sportu, co oznacza że ograniczają tylko te ruchy, które prowadzą do powstania urazu.

 3. Ortezy ZAMST są bardzo dokładnie zaprojektowane i złożone, co oznacza że każdy produkt zawiera co najmniej 7 różnych komponentów i części. Delikatne i cienkie materiały muszą być zszyte z grubymi i sztywnymi z zachowaniem wysokiej jakości szwów (tzn. ciasne, równe i wycentrowane). Szycie jest czynnością ręczna i ma przełożenie na działanie i trwałość produktu.

 4. Produkty ZAMST są proste, komfortowe, funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu.

 5. Działanie ortez ZAMST zostało sprawdzone zarówno w sporcie jak i w rehabilitacji pourazowej. Polecane są one przez trenerów lig zawodowych i amatorskich a także przez lekarzy i fizjoterapeutów na całym świecie.

Orteza (rękaw łokciowy, stabilizator kolana, stawu skokowego, pas lędźwiowy itp.) jest sprzętem pomocniczym, którego zadaniem jest stabilizacja stawów objętych razem, profilaktyka pogłębiania się drobnych urazów oraz wsparcie dla stawów objętych procesami rehabilitacji. Obecnie, tylko ZAMST, liderujący w Japonii od ponad 15 lat, może zaproponować najwyższej jakości ortezy, zaprojektowane dla sportowców i osób aktywnych.


Staw kolanowy ma bardzo złożoną strukturę. Aby go chronić ZAMST proponuje pełen zakres produktów w zależności od zróżnicowanych okoliczności powstania urazu. Wszystkie produkty zaprojektowane są zgodnie z medycznymi wskazaniami z zachowaniem zasad łatwości  użytkowania i komfortu.


Zasady działania ortezy Zamst:

1. KOMPRESJA / STABILIZACJA - odpowiednie umieszczenie wyściółek, pasków i taśm zapewnia efektywną kompresję i stabilizację.

2. ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA - obszerna linia produktów pozwala wybrać najodpowiedniejszy w zależności od uprawianej dyscypliny sportu i ogólnego stanu stawu.

3. KOMFORT - mocne, oddychające materiały minimalizujące pocenie i utrzymujące produkt w miejscu.

 

SK-1

Krótka wciągana opaska dla lekkiej stabilizacji i ochrony

 

 

1. Unikatowa konstrukcja z rozciągliwego materiału odpowiada kształtom stawu kolanowego aby osiągnąć odpowiedni stopień stabilizacji.

2. Ułatwiony sposób zakładania i zdejmowania.

3. Oddychający materiał pozwala na szybkie odprowadzenie wilgoci dla poczucia komfortu i lepszego dopasowania.

 

 

Kompaktowy, wciągany stabilizator stawu kolanowego.

Produkt pozbawiony rzepów i dodatkowych zapięć.

Unikatowy materiał w części przedniej zapewnia optymalną kompresję okolicy rzepki.

Produkt oddychający w części tylnej.

Idealne rozwiązanie dla biegaczy.

Dzięki działaniu kompresyjnemu podnosi i utrzymuje stałą temperaturę wokół stawu, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako wsparcie w sportach zimowych.

Najbardziej kompaktowy produkt wspomagający pracę stawu kolanowego. Profilaktyka urazów.

 

Zastosowanie:

 • orteza używana przy urazach i kontuzjach kolana

 • kompresja rzepki

 • wsparcie kolana w sortach zimowych

 

 

 

Przeznaczenie:

 • ochrona i kompresja stawu kolanowego

 

Zasady bezpiecznego stosowania produktu:

 • Jeśli poczujesz lub zauważysz obrzęk, ból, podrażnienie skóry, dyskomfort lub inną nietypową reakcję, przerwij stosowanie produktu i skonsultuj się z lekarzem

 • Jeśli Twoja skóra jest delikatna i podatna na podrażnienia i uczulenia, używanie produktu może spowodować wystąpienie reakcji alergicznej albo wysypki. Jeśli zauważysz takie objawy, przerwij stosowanie produktu i skonsultuj się z lekarzem.

 • Nie używaj produktu podczas snu. Jeśli produkt przesunie się w sposób niekontrolowany, może to wpłynąć na obwodowe krążenie krwi.

 • Jeśli ucisk na kończynę będzie utrzymany zbyt długo, może to niekorzystnie wpłynąć na obwodowe krążenie krwi. Możesz też czuć dyskomfort użytkowania. Zaleca się, aby co jakiś czas zdjąć i ponownie założyć produkt.

 • Jeśli uprawiasz sport, nie używaj produktu zawierającego elementy, które mogą być niebezpieczne dla innych uczestników.

 • Nie używaj produktu jeśli jest on zniszczony i zużyty

 • Upewnij się, że posiadasz produkt o właściwym rozmiarze

 • Nie zapinaj pasków stabilizatora zbyt ciasno.

 • Jeśli produkt przesunie się, albo będzie założony zbyt luźno, załóż go ponownie krok po kroku, zgodnie z instrukcją zakładania

 • Nie modyfikuj i nie naprawiaj produktu na własną rękę. Produkt może być nieskuteczny i powodować urazy.

 

Uwagi o produkcie:

 • produkt może się odbarwić przez dłuższy kontakt z potem i innymi płynami

 • produkt może zafarbować noszone pod nim ubranie

 • upewnij się, że rzep nie dotyka tkaniny – może ją uszkodzić

 • produkt uniwersalny, na lewą i prawą nogę

 

Czyścić ręcznie z użyciem delikatnych detergentów, osuszyć ręcznikiem i pozostawić do wyschnięcia. Nie wkładać do suszarki, nie używać środków z chlorem, w tym wybielaczy.

 

Skład: Nylon, poliuretan, kauczuk, poliester,

 


Omedika
Copyright © 2011-2014 OMedika Omedika.pl - Omegasoft sc | ul. Olimpijska 15. 41-100 Siemianowice Śląskie
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość 'OMedika' stanowi zaproszenie do składania ofert.