ARmedical Bamboo Dream 5030BV Poduszka ortopedyczna wentylowana

Cena: 99,00 zł

    24hW magazynie. Wysyłka do 24h
    koszt dostawyKoszt dostawy od 8,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

 

Poduszka ortopedyczna wentylowana ARmedical Bamboo Dream

to wykorzystująca naturalne właściwości bambusa poduszka ergonomiczna, zapewniająca optymalne ułożenie ciała w czasie odpoczynku i dodatkową wymianę powietrza. 


Cechy ARmedical Bamboo Dream 5030BV Poduszka ortopedyczna wentylowana

Cechy

Zapewniająca maksymalną wygodę poduszka ergonomiczna Bamboo Dream, wykonana z innowacyjnej pianki wiskoelastycznej, koryguje nieprawidłową pozycję ciała w czasie snu i gwarantuje skuteczne podparcie szyi, głowy i ramion. Dzięki temu wyraźnie łagodzi dolegliwości kręgosłupa, zwłaszcza odcinka szyjnego, i redukuje napięcie mięśni. W poduszce Bamboo Dream pianka poliuretanowa została wzbogacona o innowacyjny dodatek aktywnego węgla bambusowego, który wspomaga cyrkulację krwi, odstresowuje i redukuje napięcia mięśniowe. Włókna bambusowe zastosowano również w pokrowcu poduszki, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Poduszka wentylowana Bamboo Dream wyposażona została także w system otworów, zapewniających stałą wymianę powietrza i zapobiegających przegrzewaniu głowy.

dla kogo? ARmedical Bamboo Dream 5030BV Poduszka ortopedyczna wentylowana

Dla kogo?

Niewielka wysokość i łagodne wyprofilowanie poduszki Bamboo Dream powoduje, że jest ona szczególnie polecana do spania na plecach, zaś osobom o drobnej budowie ciała – również na boku. Zalecana jest zwłaszcza w przypadku odczuwanego bólu kręgosłupa, ramion, drętwienia dłoni po przebudzeniu, chrapania, trudności z zasypianiem, a ze względu na zawartość węgla bambusowego – również stresu, przemęczenia i napięcia nerwowego. Dzięki otworom wentylacyjnym jest również świetnym wyborem dla osób z nadmierną potliwością lub odczuwających dyskomfort związany z przegrzewaniem się głowy podczas snu.    

Materiały i wykonanie ARmedical Bamboo Dream 5030BV Poduszka ortopedyczna wentylowana

Materiały i wykonanie

Bamboo Dream wykonano z wygodnej poliuretanowej pianki termoformującej (pianki z pamięcią), która równomiernie rozkłada siłę nacisku i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa szyjnego, nie powodując niekomfortowego ucisku na szyję, kark czy głowę. Pianka wyposażona została w liczne otwory wentylacyjne, umożliwiające cyrkulację powietrza. Do jej produkcji wykorzystano także naturalny aktywny węgiel bambusowy, ceniony zwłaszcza za swoje działania odprężające i redukujące poziom stresu. Pianka oraz dżersejowy pokrowiec (z dodatkiem naturalnych włókien bambusowych) są hipoalergiczne - zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i nie wchłaniają kurzu, mogącego powodować uczulenie lub trudności z oddychaniem. 

Wymiary ARmedical Bamboo Dream 5030BV Poduszka ortopedyczna wentylowana

Wymiary

Szerokość: 50 cm
Długość: 30 cm
Wysokość: 10 cm

ARmedical Bamboo Dream 5030BV Poduszka ortopedyczna wentylowana to produkt polski

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

Gwarancja ARmedical Bamboo Dream 5030BV Poduszka ortopedyczna wentylowana

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2018 Omedika.pl