Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ARMEDICAL BAMBOO DREAM 5030BV poduszka ortopedyczna wentylowana

ARMEDICAL BAMBOO DREAM 5030BV poduszka ortopedyczna wentylowana
ARMEDICAL BAMBOO DREAM 5030BV poduszka ortopedyczna wentylowana
ARMEDICAL BAMBOO DREAM 5030BV poduszka ortopedyczna wentylowana
Cena: 99,00 zł

    brakNiedostępny
    koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+
Chwilowo brak

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Poduszka ortopedyczna wentylowana ARmedical Bamboo Dream

to wykorzystująca naturalne właściwości bambusa poduszka ergonomiczna, zapewniająca optymalne ułożenie ciała w czasie odpoczynku i dodatkową wymianę powietrza. 


Cechy

Zapewniająca maksymalną wygodę poduszka ergonomiczna Bamboo Dream, wykonana z innowacyjnej pianki wiskoelastycznej, koryguje nieprawidłową pozycję ciała w czasie snu i gwarantuje skuteczne podparcie szyi, głowy i ramion. Dzięki temu wyraźnie łagodzi dolegliwości kręgosłupa, zwłaszcza odcinka szyjnego, i redukuje napięcie mięśni. W poduszce Bamboo Dream pianka poliuretanowa została wzbogacona o innowacyjny dodatek aktywnego węgla bambusowego, który wspomaga cyrkulację krwi, odstresowuje i redukuje napięcia mięśniowe. Włókna bambusowe zastosowano również w pokrowcu poduszki, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Poduszka wentylowana Bamboo Dream wyposażona została także w system otworów, zapewniających stałą wymianę powietrza i zapobiegających przegrzewaniu głowy.

 

Dla kogo?

Niewielka wysokość i łagodne wyprofilowanie poduszki Bamboo Dream powoduje, że jest ona szczególnie polecana do spania na plecach, zaś osobom o drobnej budowie ciała – również na boku. Zalecana jest zwłaszcza w przypadku odczuwanego bólu kręgosłupa, ramion, drętwienia dłoni po przebudzeniu, chrapania, trudności z zasypianiem, a ze względu na zawartość węgla bambusowego – również stresu, przemęczenia i napięcia nerwowego. Dzięki otworom wentylacyjnym jest również świetnym wyborem dla osób z nadmierną potliwością lub odczuwających dyskomfort związany z przegrzewaniem się głowy podczas snu.    

 

Materiały i wykonanie

Bamboo Dream wykonano z wygodnej poliuretanowej pianki termoformującej (pianki z pamięcią), która równomiernie rozkłada siłę nacisku i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa szyjnego, nie powodując niekomfortowego ucisku na szyję, kark czy głowę. Pianka wyposażona została w liczne otwory wentylacyjne, umożliwiające cyrkulację powietrza. Do jej produkcji wykorzystano także naturalny aktywny węgiel bambusowy, ceniony zwłaszcza za swoje działania odprężające i redukujące poziom stresu. Pianka oraz dżersejowy pokrowiec (z dodatkiem naturalnych włókien bambusowych) są hipoalergiczne - zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i nie wchłaniają kurzu, mogącego powodować uczulenie lub trudności z oddychaniem. 

 

Wymiary

Szerokość: 50 cm
Długość: 30 cm
Wysokość: 10 cm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl