Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ARMEDICAL BAMBOO DREAM 5232 poduszka ortopedyczna

ARMEDICAL BAMBOO DREAM 5232 poduszka ortopedyczna
ARMEDICAL BAMBOO DREAM 5232 poduszka ortopedyczna
Cena: 105,00 zł

    brakNiedostępny
    koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+
Chwilowo brak

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Poduszka ortopedyczna ARmedical Bamboo Dream

to poduszka ergonomiczna w większym rozmiarze, wykonana z pianki zawierającej aktywny węgiel bambusowy, zapobiegająca bólom kręgosłupa i zapewniająca prawidłowe ułożenie ciała podczas snu. 


Cechy

Wyprofilowana poduszka ortopedyczna Bamboo Dream, wykonana z innowacyjnej pianki z pamięcią zawierającej aktywny naturalny węgiel bambusowy, pomaga zmniejszyć dolegliwości kręgosłupa i napięcia mięśni oraz zapobiega im w przyszłości. Dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi zapewnia zachowanie prawidłowej pozycji ciała w czasie odpoczynku oraz komfortowe wsparcie dla głowy i szyi (nie powodując jednak nieprzyjemnego ucisku). Pianka, z której została wykonana Bamboo Dream, zawiera aktywny węgiel bambusowy, odpowiedzialny za wspomaganie cyrkulacji krwi, dotlenienie, redukcję objawów związanych ze stresem. Włókna bambusowe zastosowano również w pokrowcu poduszki. 

 

Dla kogo?

Większa i wyższa niż klasyczna poduszka profilowana Bamboo Dream to rozwiązanie dla osób o szerszych ramionach i standardowej budowie ciała  śpiących na boku oraz na plecach. Zalecana jest w przypadku występowania bólu kręgosłupa, ramion, drętwienia dłoni, chrapania, bezsenności, ale również profilaktycznie, osobom dbającym o zdrowy kręgosłup i chcącym zapobiegać dolegliwościom związanym z nieprawidłową pozycją w czasie snu. Ze względu na zawartość aktywnego węgla bambusowego, redukującego napięcie nerwowe i relaksującego, wskazana jest także osobom zestresowanym i przemęczonym.   

 

Materiały i wykonanie

Poduszkę Bamboo Dream wykonano z najwyższej jakości pianki „z pamięcią”, która pod wpływem temperatury i ciężaru ciała dopasowuje się do jego kształtu. Doskonale podpiera odcinek szyjny kręgosłupa, nie powodując nieprzyjemnego ucisku – może więc być stosowana nawet przez osoby o wrażliwej okolicy głowy i szyi. Pianka wzbogacona została o innowacyjny dodatek aktywnego węgla bambusowego cenionego za właściwości odstresowujące i rozluźniające. Dołączona poszewka z przyjaznego dla skóry dżerseju również zawiera włókna bambusowe. Materiały, z których została wykonana poduszka zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i wchłanianiu  kurzu z otoczenia – może więc być bez obaw używana przez alergików. 

 

Wymiary

Szerokość: 52 cm
Długość: 32 cm
Wysokość: 12 cm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl