Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ARMEDICAL ERGONOMIC DREAM 5433EP poduszka ortopedyczna dwustronna

ARMEDICAL ERGONOMIC DREAM 5433EP poduszka ortopedyczna dwustronna
ARMEDICAL ERGONOMIC DREAM 5433EP poduszka ortopedyczna dwustronna
ARmedical
94,00 zł89,00 zł
    W magazynie.
    Koszt dostawy od 10,99 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Poduszka ortopedyczna dwustronna ARmedical Ergonomic Dream

to uniwersalna, dwustronna poduszka ergonomiczna, zapewniająca prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu.


Cechy

To wyjątkowa poduszka ortopedyczna, wyposażona w dwustronne wyprofilowanie o zróżnicowanej wysokości (6 cm i 12 cm) oraz ergonomiczne wcięcia. Dzięki temu jest uniwersalnym rozwiązaniem, zapewniającym właściwe podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa oraz wybór optymalnej pozycji snu każdemu użytkownikowi (niezależnie od budowy i preferowanego ułożenia ciała w czasie odpoczynku).

Dwustronna poduszka Ergonomic Dream, wykonana z innowacyjnej pianki termoformującej, zapewnia pełną wygodę i uczucie otulenia, nie powodując nieprzyjemnego ucisku na głowę i szyję. Jednocześnie jednak, dzięki optymalnemu wyprofilowaniu, koryguje nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa i wspiera szyję, głowę, kark i ramiona podczas snu, co pozwala zapobiegać bólom pleców, głowy, szyi oraz wyeliminować już istniejące dolegliwości.

Jest ona również większa niż większość poduszek ortopedycznych, co zapewnia jeszcze większy komfort nawet osobom, które w czasie snu często zmieniają pozycję.

 

Dla kogo?

Poduszka ortopedyczna w pianki termoformującej to najlepszy wybór dla osób dbających o zdrowy sen i ceniących sobie najwyższy poziom komfortu. Zalecana jest ona zwłaszcza w przypadku występowania problemów z bólami kręgosłupa, ramion, szyi, porannym drętwieniem dłoni, bezsennością i ciągłym uczuciem niewyspania oraz napięciem nerwowym.   

Unikalny kształt i dwustronne wyprofilowanie i wcięcia poduszki Ergonomic Dream sprawiają, że jest ona idealnym wyborem zarówno dla osób, które ze względu na budowę ciała i szersze ramiona potrzebują wyższej poduszki (12 cm), jak i drobniejsze, dla których wystarczające jest podparcie o wysokości 6 cm. Może być ona stosowana również niezależnie do najczęściej wybieranej pozycji snu. Ze względu na większe wymiary niż klasyczne poduszki ortopedyczne, jest ona szczególnie polecana osobom często zmieniającym pozycję w trakcie odpoczynku lub osobom o niespokojnym śnie.

 

Materiały i wykonanie

Do produkcji poduszki wykorzystano wygodną piankę poliuretanową termoformującą, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i wywiera minimalny nacisk na szyję, kark i twarz, jednocześnie zapewniając prawidłowe podparcie i korygując pozycję kręgosłupa. Pianka ta jest szczególnie polecana alergikom – jej struktura utrudnia wnikanie kurzu i rozwój drobnoustrojów i mikroorganizmów.

Poduszka dwustronna wyposażona jest w poszewkę z nowoczesnej, niezwykle przewiewnej tkaniny Mesh, ułatwiającej wymianę powietrza i zwiększającej komfort użytkownika. Poszewka zapinana jest na suwak ułatwiający jej wymianę i utrzymanie poduszki we właściwym stanie higienicznym.

 

Wymiary

Szerokość: 54 cm
Długość: 33 cm
Wysokość: 12/6 cm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

 

Produkty polecane

PERDORMIRE poszewka

PERDORMIRE poszewka

55,00 zł

Opinie

Podziel się wiedzą z innymi i napisz w kilku słowach jak oceniasz ten produkt, co sądzisz o jego wykonaniu, jak produkt sprawdza się w praktyce itd.?
Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk