Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030MV poduszka ortopedyczna masująca i wentylowana

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030MV poduszka ortopedyczna masująca i wentylowana
ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030MV poduszka ortopedyczna masująca i wentylowana
ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030MV poduszka ortopedyczna masująca i wentylowana
Cena: 85,00 zł

    brakNiedostępny
    koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+
Chwilowo brak

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Poduszka ortopedyczna masująca i wentylowana ARmedical Exclusive Dream

to ergonomiczna i komfortowa poduszka korygująca nieprawidłową pozycję ciała, zapewniająca stałą wymianę powietrza i delikatny, relaksujący masaż podczas snu. 


Cechy

Wyprofilowana, wykonana z wiskoelastycznej pianki „z pamięcią” poduszka ortopedyczna Exclusive Dream, zapewnia prawidłową pozycję ciała w czasie odpoczynku na plecach i na boku. Skutecznie wspiera szyję, głowę i kark, odciążając odcinek szyjny kręgosłupa i likwidując napięcie mięśni. Jednocześnie nie powoduje nieprzyjemnego ucisku na ciało i nie zaburza krążenia krwi, gwarantując maksymalną wygodę oraz komfortowe i ułatwiające zasypianie uczucie otulenia. Pianka termoformująca dodatkowo została wyposażona w delikatnie masujące głowę i szyję wypustki oraz system kanalików wentylacyjnych, zapewniających stałą cyrkulację powietrza i chroniących przed przegrzewaniem głowy.

 

Dla kogo?

Ze względu na niedużą wysokość i łagodne wyprofilowanie poduszka idealnie nadaje się dla użytkowników śpiących najczęściej na plecach oraz na boku (szczególnie dla osób o drobnej budowie ciała i węższych ramionach). Przydatna jest szczególnie w przypadku występowania bólów kręgosłupa, ramion, szyi, porannego drętwienia dłoni, bezsenności. Ze względu na system otworów wentylacyjnych poduszka jest świetnym rozwiązaniem dla osób narzekających na nadmierną potliwość lub uczucie przegrzewania głowy podczas snu. Z kolei wypustki, dzięki wykonywaniu subtelnego masażu szyi, głowy i twarzy, ułatwiają zasypianie, relaksują i odprężają.      

 

Materiały i wykonanie

Poduszka została wykonana z wyprofilowanej, wyposażonej w otwory wentylacyjne i wypustki masujące pianki z pamięcią. Ten wyjątkowo komfortowy rodzaj materiału idealnie dopasowuje się do naturalnej krzywizny ciała pod wpływem wydzielanego ciepła. Dzięki temu wywiera minimalny nacisk na szyję, kark i twarz, jednocześnie zachowując ortopedyczne właściwości. Pianka termoformująca to także doskonały wybór dla alergików - utrudnia wnikanie kurzu i rozwój drobnoustrojów mogących powodować reakcje uczuleniowe. Do poduszki dołączona jest przyjemna w dotyku, zapinana na suwak poszewka z mikrofibry.

 

Wymiary

Szerokość: 50 cm
Długość: 30 cm
Wysokość: 10 cm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl