Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030TP poduszka ortopedyczna tradycyjna

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030TP poduszka ortopedyczna tradycyjna
ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5030TP poduszka ortopedyczna tradycyjna
Cena: 79,90 zł

    brakNiedostępny
    koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+
Chwilowo brak

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Poduszka ortopedyczna tradycyjna ARmedical Exclusive Dream 

to komfortowa poduszka o klasycznym kształcie i tradycyjnym rozmiarze, zapewniająca prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu. 


Cechy

Poduszka ortopedyczna o tradycyjnym kształcie i rozmiarze, wykonana z innowacyjnej pianki „z pamięcią”, skutecznie wspiera i odciąża kręgi szyjne i napięte mięśnie oraz koryguje nieprawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu. Jednocześnie dba ona o komfort użytkowników dopasowując się do anatomicznego kształtu ciała i równomiernie rozkładając siłę nacisku, a także zapewnia wymianę powietrza oraz nie zaburza krążenia krwi. Zapobiega i pomaga w złagodzeniu odczuwanych bólów pleców, szyi i głowy, wynikających z przyjmowania z nieprawidłowej pozycji ciała w trakcie odpoczynku. 

 

Dla kogo?

To poduszka dla osób ceniących tradycyjne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu. Jej klasyczny kształt oraz wykonanie z pianki termoformującej sprawiają, że może być stosowana przez użytkowników śpiących w dowolnej pozycji. Przeznaczona jest dla osób odczuwających bóle kręgosłupa, ramion, szyi, drętwienie dłoni, cierpiących z powodu bezsenności oraz napięć nerwowych, a także dbających o zdrowy sen i chcących zapobiec dolegliwościom w przyszłości. Komfortowa pianka, przyjemnie otulająca głowę i nie powodująca ucisków na twarz i szyję sprawia również, że poduszka Exclusive Dream jest idealnym wyborem dla użytkowników o wrażliwej okolicy szyi oraz mających problem z zasypianiem.

 

Materiały i wykonanie

Tradycyjna poduszka ortopedyczna Exclusive Dream wykonana jest z innowacyjnej i hipoalergicznej pianki termoformującej „z pamięcią”, która oprócz doskonałego dopasowania do kształtu ciała i równomiernego rozłożenia siły nacisku na jej powierzchnię zapewnia swobodny przepływ krwi i powietrza, chroniąc przed przegrzewaniem głowy. Jest wskazana także dla alergików – struktura pianki zapobiega wchłanianiu kurzu oraz rozwojowi mikroorganizmów i alergenów.

Poduszka wyposażona jest w miękką, oddychającą, przyjemną w dotyku poszewkę z mikrofibry. Dzięki wygodnemu zapięciu na suwak pozwala na łatwą wymianę i utrzymanie jej w czystości.   

 

Wymiary

Szerokość: 50 cm
Długość: 30 cm
Wysokość: 10 cm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl