Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5535 poduszka ortopedyczna duża

ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5535 poduszka ortopedyczna duża
ARMEDICAL EXCLUSIVE DREAM 5535 poduszka ortopedyczna duża
ARmedical
90,00 zł
    W magazynie.
    Koszt dostawy od 10,99 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Poduszka ortopedyczna ARmedical Exclusive Dream duża

to ergonomiczna, komfortowa poduszka w dużym rozmiarze, zapewniająca prawidłowe ułożenie kręgów szyjnych w czasie snu.


Cechy

Duża poduszka ortopedyczna Exclusive Dream o łagodnym profilu pozwala pozbyć się uporczywych bólów pleców, szyi i głowy wynikających z przyjmowania nieprawidłowej pozycji ciała podczas snu. Jej stosowanie zapewnia właściwe, anatomiczne ułożenie kręgów szyjnych podczas leżenia na plecach i na boku poprzez optymalne wsparcie i odciążenie szyi i karku. Poduszka Exclusive Dream w dużym rozmiarze zapewnia jeszcze większy komfort użytkowników, zwłaszcza często zmieniających pozycję w czasie odpoczynku. O ich wygodę dba również innowacyjna pianka termoformująca (z pamięcią kształtu), która idealnie dopasowuje się do naturalnej krzywizny ciała, przyjemnie otulając szyję i głowę w czasie snu.

 

Dla kogo?

Wyprofilowana poduszka Exclusive Dream w dużym rozmiarze przeznaczona jest dla osób o standardowej budowie ciała i szerszych ramionach, śpiących na boku lub na plecach. Zalecana jest zwłaszcza w przypadku występowania problemów z bólami kręgosłupa, ramion, szyi, drętwieniem dłoni, bezsennością oraz napięciem nerwowym, a także profilaktycznie – chroniąc przed tymi dolegliwościami w przyszłości. Ze względu na większą szerokość jest także polecana osobom o niespokojnym śnie lub często zmieniającym pozycję w trakcie snu.

 

Materiały i wykonanie

Do produkcji poduszki Exclusive Dream zastosowano innowacyjną piankę z pamięcią, która pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika dopasowuje się do jego kształtu. Zapewnia ona najwyższy poziom komfortu, ułatwiające zasypianie uczucie otulania i nie wywiera nieprzyjemnego ucisku na szyję, kark i twarz, dzięki czemu może być używana nawet przez osoby o dużej wrażliwości głowy i szyi. Pianka ta ma także właściwości antyalergiczne – jej struktura utrudnia wnikanie kurzu i rozwój mikroorganizmów. Poduszka wyposażona jest w miękką i miłą w dotyku poszewkę z mikrofibry, zapinaną na suwak, pozwalającą na łatwe utrzymanie jej w czystości. 

 

Wymiary

Szerokość: 55 cm
Długość: 35 cm
Wysokość: 12 cm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

Produkty polecane

Opinie

Podziel się wiedzą z innymi i napisz w kilku słowach jak oceniasz ten produkt, co sądzisz o jego wykonaniu, jak produkt sprawdza się w praktyce itd.?
Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk