Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BEURER IH 18 Inhalator kompresorowy

BEURER IH 18 Inhalator kompresorowy
Beurer
179,00 zł163,00 zł
  W magazynie.
  Koszt dostawy od 10,99 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Cechy

Inhalator kompresowy Beurer IH18 ma zastosowanie w przypadku chorób górnych i dolnych dróg oddechowych. Podawane przez inhalator leki rozbijane są na drobne cząsteczki i w postaci areozolu docierają do zmienionych chorobowo miejsc, czyli gardła, krtani oskrzeli czy płuc. Inhalator wykorzystuje kompresor do sprężania powietrza.

Jeśli masz problemy w oddychaniu z powodu astmy lub innych chorób oraz stanów zapalnych dróg oddechowych to inhalator kompresowy BEURER IH 18 będzie idealnym rozwiązaniem. Urządzenie takie będzie również przydatne do zwalczania przeziębień, kataru i kaszlu. Pozwala on na podawanie leków w postaci roztworów lub areozoli. Model ten charakteryzuje wysoka wydajność nebulizacji, czyli rozpylania leku w postaci aerozolu, a także duża zawartość cząstek respirabilnych. Ciśnienie robocze wynosi około 0,66 - 1,1 bara. Do zestawu dodane są specjalne maseczki, dzięki którym z urządzenia mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Inhalator Beurer IH18 posiada wysoką wydajność nebulizacji, czyli rozpylania cząsteczek leku w postaci aerozolu, które wynosi >0,18 ml/min. Urządzenie charakteryzuje się również dużą zawartością cząstek respirabilnych, czyli takich, które przenoszą lek do dolnych partii układu oddechowego i których średnica jest mniejsza od 5 μm.

Zaletą inhalatora IH18 jest jego prosta obsługa oraz krótki czas inhalacji. 

 

Dla kogo?

Urządzenie stosuje się do zwalczania przeziębienia, kataru, kaszlu, ma zastosowanie w alergiach, astmie czy innych zakażeniach bakteryjnych lub wirusowych dróg oddechowych.

 

Funkcje

 • Duża zawartość cząstek respirabilnych
 • Krótki czas inhalacji
 • Ciśnienie robocze ok. 0.66-1.1 bara
 • Bogaty zestaw akcesoriów
 • Nadaje się do dezynfekcji
 • Wydajność nebulizacji: >0,18 ml/min
 • Produkt medyczny
 • Zasilanie sieciowe
 • Dodatkowe akcesoria nr art. 601.08 ustnik, maska na nos, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, atomizer z bardzo długim przewodem powietrznym i 10 filtrów

 

Parametry

Ciśnienie robocze: ok. 0.66-1.1 bar.

Zasilanie sieciowe.

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Niemczech

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

Opinie

Podziel się wiedzą z innymi i napisz w kilku słowach jak oceniasz ten produkt, co sądzisz o jego wykonaniu, jak produkt sprawdza się w praktyce itd.?
Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk