Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy

BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy
BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy
BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy
BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy
BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy
Cena: 249,00 zł259,00 zł

  48hWysyłka do 48h
  koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Cechy

Inhalator kompresowy Beurer IH40 ma zastosowanie w przypadku chorób górnych i dolnych dróg oddechowych. Podawane przez inhalator leki rozbijane są na drobne cząsteczki i w postaci areozolu docierają do zmienionych chorobowo miejsc, czyli gardła, krtani oskrzeli czy płuc.

Jeśli masz problemy w oddychaniu z powodu astmy lub innych chorób oraz stanów zapalnych dróg oddechowych to inhalator kompresowy BEURER IH 40 będzie idealnym rozwiązaniem. Urządzenie takie będzie również przydatne do zwalczania przeziębień, kataru i kaszlu. Pozwala on na podawanie leków w postaci roztworów lub areozoli. Model ten charakteryzuje wysoka wydajność nebulizacji, czyli rozpylania leku w postaci aerozolu, a także duża zawartość cząstek respirabilnych. Do zestawu dodane są specjalne maseczki, dzięki którym z urządzenia mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Inhalator Beurer IH40 posiada wysoką wydajność nebulizacji, czyli rozpylania cząsteczek leku w postaci aerozolu, które wynosi >0,4 ml/min. Urządzenie charakteryzuje się również dużą zawartością cząstek respirabilnych, czyli takich, które przenoszą lek do dolnych partii układu oddechowego i których średnica jest mniejsza od 5 μm.

Urządzenie charakteryzuje się bardzo cichą pracą, automatycznym wyłączaniem, a komora nebulizacji jest podświetlona na niebiesko. Produkt wyposażony został w szeroki zestaw akcesoriów, które można poddać dezynfekcji podobnie jak całe urządzenie.

Inhalator posiada zbiorniki na lekarstwo o pojemności 8 ml oraz ze zbiornik na wodę o pojemności 20 ml. Model ten posiada diodę kontrolną LED wskazująca pracę urządzenia oraz możliwość regulacji przepływu powietrza.

 

Dla kogo?

Urządzenie stosuje się do zwalczania przeziębienia, kataru, kaszlu, ma zastosowanie w alergiach, astmie czy innych zakażeniach bakteryjnych lub wirusowych dróg oddechowych.

 

Funkcje

 • Duża zawartość cząstek respirabilnych
 • Podświetlona na niebiesko komora nebulizacji
 • Cicha praca
 • Automatyczne wyłączanie
 • Krótki czas inhalacji
 • Regulacja przepływu powietrza
 • Bogaty zestaw akcesoriów
 • Pokrowiec
 • Nadaje się do dezynfekcji
 • Wydajność nebulizacji: >0,4 ml/min
 • Produkt medyczny
 • Zasilanie sieciowe
 • Dodatkowe akcesoria: ustnik, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, złączka dla maski, przewód przyłączający, filtr i 12 zbiorniczków na lekarstwo

 

Parametry

Wymiary: 20,1 cm x 14,7 cm x 14,1 cm

Zasilanie sieciowe.

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Niemczech

 

Gwarancja

Producent udziela 3 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl