Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Deski do balansowania dla dzieci

Marzysz o balansie i spokoju w wychowaniu swojego dziecka? W osiągnięciu tego stanu pomoże Ci deska do balansowania, która doskonale nadaje się dla dzieci z wysokimi potrzebami aktywności ruchowej i poznawczej.

 

Deska do balansowania to niepozorna zabawka o oryginalnym kształcie, wykonana ze sklejki. Służy do balansowania, kołysania i huśtania, rozwijając zmysł równowagi, koordynację ruchową, a także integrację sensoryczną. Oprócz swojej podstawowej funkcji deska do balansowania daje wiele innych możliwości wykorzystania. Wszystko zależy od kreatywności. Deska może stać się zjeżdżalnią, kołyską, statkiem na morzu, torem dla autek, sceną, ladą sklepową, mostem, a nawet stolikiem.

 

Trwałość, uniwersalność i prostota deski do balansowania sprawia, że jest ona zabawką na lata - zajmie dziecko w każdym wieku, zapewniając wartościową i rozwijającą rozrywkę. Mogą z niej korzystać również dorośli. Sprawdzi się idealnie dla każdego, kto ceni proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania.

 

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk