Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjemne urządzenia – masażery - pomogą Ci się odprężyć po ciężkim dniu – i to na dodatek w zaciszu własnego domu. A taki skuteczny sprzęt możesz mieć bez wychodzenia z domu! W internetowym sklepie Omedika.pl znajdziesz tak duży wybór masażerów, że z pewnością idealnie dopasujesz któryś dla siebie. Mamy w ofercie takie masażery jak:
- masażer do stóp – przyniesie Ci ulgę po całym dniu spędzonym na nogach,
- masażer do pleców – cudownie miłe odprężenie dla zmęczonych pleców,
- masażer do ciała – masuj różne części ciała w zależności od potrzeb,
- maty do masażu – wygodne i praktyczne.
Własne SPA w domu to nie tylko masażery „kanapowe”. Znajdziesz u nas także masażery wodne, gdzie każda kąpiel we własnej wannie, stanie się dla Ciebie wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Hydromasażery do wanny zamienią nawet najstarszą i najprostszą wannę w prawdziwe królestwo odnowy biologicznej, który będzie dla Ciebie dostępny o każdej porze dnia i nocy – gdy tylko będziesz w domu. Mamy także niezwykle skuteczne i odprężające hydromasażery do stóp, gdzie połączysz swoje domowe SPA z relaksującą sesją przed TV, dobrym filmem, książką, czy też zafundujesz sobie tak przyjemnie warunki pracy przy komputerze.

Masażery

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Aktualnie coraz większym powodzeniem na rynku cieszą się masażery. Pozwalają nie tylko zadbać o zdrowie i kondycję, ale przede wszystkim dają szansę na relaks na przykład po ciężkim intensywnym dniu. W praktyce rozluźniają konkretne partie mięśni, a tym samym niwelują uczucie zmęczenia, są rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które mają siedzący tryb pracy lub wręcz przeciwnie – chcą zregenerować ciało po wysiłku fizycznym. Masażery są również świetne, gdy trzeba również obniżyć poziom stresu. Najczęściej wsparcia wymaga szyjny odcinek kręgosłupa, plecy czy stopy, ale przecież można stosować ręczne i elektryczne urządzenia na różne partie ciała - w domu, w pracy, w samochodzie.

Jaki masażer do mięśni?

W katalogu różnych produktów bez problemu można dobrać odpowiedni masażer do mięśni, który będzie pasować do konkretnych potrzeb. Tu niezwykle istotny jest kontekst zdrowotny, ponieważ w wielu wariantach urządzenia ręczne lub elektryczne przynoszą ulgę osobom chorym, w trakcie rehabilitacji lub rekonwalescencji. Poza tym niektórzy wybierają masażer do mięśni, który pozwoli się zrelaksować, a jeszcze inni chcą w ten sposób poprawić wygląd skóry, zredukować cellulit. Najtańsze są produkty ręczne. Tu w zależności od użytej siły, nacisku i intensywności uzyskuje się oczekiwany efekt. Bez problemu można więc dopasować cały zabieg do swoich preferencji, ale wymaga to niewątpliwie włożenia wysiłku. Poza tym w wielu wariantach masażer do mięśni łatwiej ze sobą zabrać w podróż służbową czy na wakacje. 

Wybierz masażer elektroniczny

Popularny masażer elektroniczny ma tę przewagą nad ręcznym modelem, że całkowicie wyręcza z jakiejkolwiek aktywności, a bez problemu można dopasować tryb pracy i jej intensywność do preferencji. Poza tym takie urządzenia są tak skonstruowane, że zawsze pracują w odpowiedniej przestrzeni. Masażer elektroniczny może wykorzystywać ruch wibracyjny, uciskowy czy próżniowy, a dzięki temu bez problemu można dobrać konkretny zabieg lub tryb do faktycznych potrzeb.

Urządzenia medyczne dla zdrowia i komfortu

Ci wszyscy, którym zależy na dobrej kondycji, chcą zadbać o formę lub też zdrowie, sięgają po różnego rodzaju urządzenia medyczne. Pomagają one również w czasie treningów lub rekonwalescencji i często odpowiednie przyrządy do ćwiczeń można mieć w domu, a tym samym trening nie wymaga wyjścia na siłownię lub do specjalisty. Dobrym pomysłem dla tych, którzy często podróżują, są poduszki do samochodu i różnego rodzaju maty. Fantastycznie odciążają mięśnie w czasie kilkugodzinnych wypraw.

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk