Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Poduszki ortopedyczne

 • VALDE B8D poduszka ortopedyczna dla dzieci Promocja
  135,00 zł125,00 zł

  VALDE B8D poduszka ortopedyczna dla dzieci

  Poduszka ortopedyczna Barnkudde Lekskola jest poduszką zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Cechy Bardzo ważne jest aby dbać o kręgosłup od najmłodszych lat, zwłaszcza w okresie przedszkolnym i szkolnym. Poduszka ortopedyczna Barnkudde Lekskola jest poduszką zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Poduszka ta wspomaga rehabilitację kręgosłupa. Do poduszek dziecięcych polecamy poszew...

 • VALDE B8D poszewka welurowa zwierzątka Promocja
  45,00 zł35,00 zł

  VALDE B8D poszewka welurowa zwierzątka

  Oryginalna poszewka Valde na poduszkę dziecięcą Valde B8d Barnkudde Lekskola, wykonana z miękkiej welurowej tkaniny. Dostępna w różnych wzorach.

 • VALDE R21 BEKVÄM poduszka ortopedyczna pod plecy Promocja
  69,00 zł65,00 zł

  VALDE R21 BEKVÄM poduszka ortopedyczna pod plecy

  Bekvӓm R21 prawidłowo podpiera plecy podczas jazdy samochodem lub podczas pracy siedzącej. Korektor ortopedyczny Bekväm R21 to idealne wypełnienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa wymuszające jego właściwe ułożenie.

 • VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia
  89,00 zł

  VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia

  Najnowsza i najnowocześniejsza poduszka do siedzenia firmy Valde. Znakomicie sprawdza się w fotelach samochodowych i biurowych. Wymusza na siedzącym prawidłową pozycję kręgosłupa.

 • Zagłówek podróżny Valde A70 Bolster
  od 55,00 zł

  Zagłówek podróżny Valde A70 Bolster

  To mała poduszka, która przyniesie nam ulgę podczas podróży odciążając mięśnie kręgosłupa szyjnego zapobiegając dodatkowo powstaniu bólu głowy. Bardzo poręczna i niewielkich rozmiarów sprawdzi się podczas każdej podróży.

 •  
Copyright © 2011-2019 Omedika.pl