Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Informacje o firmie

 

 

Sklep internetowy Omedika.pl jest owocem współpracy zespołu ludzi o ponad 10-letnim doświadczeniu w sprzedaży internetowej oraz grona zaufanych fizjoterapeutów i dostawców. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu fizjoterapii oraz dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Jako główny cel stawiamy sobie dostarczenie Państwu sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań, które pomagają w zachowaniu prawidłowej postawy w pracy, w domu oraz podczas aktywności ruchowej w czasie wolnym. Oferta sklepu Omedika.pl skierowana jest przede wszystkim do osób aktywnych zawodowo, które – z powodu złych nawyków ruchowych – odczuwają (lub zaczną w niedalekiej przyszłości odczuwać) bóle kręgosłupa oraz inne dolegliwości narządów ruchu.

Oferowane przez nas produkty z pewnością pozwolą Państwu na szybki powrót do zdrowia po przebytych kontuzjach i urazach. Naszą działalnością chcielibyśmy również zwrócić uwagę na problemy, które mogą wyniknąć z braku aktywności fizycznej oraz nieprawidłowej postawy podczas codziennej aktywności. Mamy nadzieję, że bogactwo naszej oferty będzie również dla Państwa bodźcem do zainteresowania się kwestią przeciwdziałania ewentualnym urazom.


logo

Właścicielem sklepu jest:

Omegasoft s.c. Bartosz Tomala i Krzysztof Żak
ul.
 ks. bpa Bednorza 2A-6 Budynek C 
40-384 Katowice

NIP: 643-174-74-16
REGON: 241516576

Numer rachunku bankowego:
mBank 97 1140 2017 0000 4302 1139 1408


Spółka zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki.


Copyright © 2011-2019 Omedika.pl