Informacje o firmie

 

Sklep internetowy Omedika.pl jest owocem współpracy zespołu ludzi o ponad 10-letnim doświadczeniu w sprzedaży internetowej oraz grona zaufanych fizjoterapeutów i dostawców. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu fizjoterapii oraz dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Jako główny cel stawiamy sobie dostarczenie Państwu sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań, które pomagają w zachowaniu prawidłowej postawy w pracy, w domu oraz podczas aktywności ruchowej w czasie wolnym. Oferta sklepu Omedika.pl skierowana jest przede wszystkim do osób aktywnych zawodowo, które – z powodu złych nawyków ruchowych – odczuwają (lub zaczną w niedalekiej przyszłości odczuwać) bóle kręgosłupa oraz inne dolegliwości narządów ruchu.

Oferowane przez nas produkty z pewnością pozwolą Państwu na szybki powrót do zdrowia po przebytych kontuzjach i urazach. Naszą działalnością chcielibyśmy również zwrócić uwagę na problemy, które mogą wyniknąć z braku aktywności fizycznej oraz nieprawidłowej postawy podczas codziennej aktywności. Mamy nadzieję, że bogactwo naszej oferty będzie również dla Państwa bodźcem do zainteresowania się kwestią przeciwdziałania ewentualnym urazom.


Właścicielem sklepu jest:

Omegasoft s.c. Bartosz Tomala i Krzysztof Żak
ul.
 ks. bpa Bednorza 2A-6 Budynek C 
40-384 Katowice

NIP: 643-174-74-16
REGON: 241516576

logo

Numer rachunku bankowego:
mBank 97 1140 2017 0000 4302 1139 1408


Spółka zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki.


Omedika
Copyright © 2011-2018 Omedika.pl - Omegasoft sc | ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, Budynek C. 40-384 Katowice
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość 'Omedika' stanowi zaproszenie do składania ofert.