Kocyki z kapturem dla dziecka, niemowlaka

Gdy przychodzą chłodne dni, doskonałym wsparciem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych mogą być kocyki z kapturem. Taki koc pozwala dokładnie się otulić, zapewniając przyjemną miękkość i ciepło. Z powodzeniem zastąpi gruby sweter czy bluzę podczas odpoczynku.

Kocyk z kapturem przydaje się w wielu sytuacjach - podczas oglądania bajek, czytania książek, w czasie jazdy samochodem, po kąpieli, na plaży itp.

Pamiętaj, że koc z kapturem musi być dostosowany swoimi wymiarami do wieku dziecka. Mniejsze kocyki doskonale sprawdzą się dla niemowląt i małych dzieci, które w wielkim kocu mogłyby czuć się nieporęcznie. Większe polecamy starszakom i dorosłym.

Koc z kapturem to również doskonały towarzysz dziecka podczas podróży. Zapakuj go do walizki, gdy maluch wyjeżdża do dziadków czy kolegi - znajomy kocyk pozwoli mu łatwiej zasnąć w nowym miejscu.

Producenci oferują szeroki wybór kocyków i koców dla dzieci w ciekawych kolorach i wzorach. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź kocyk, który urzeknie Ciebie i Twoje dziecko!

 

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

POOFI Poduszka ciążowa kremowo-szara

299,00 zł 279,00 zł

POOFI Poduszka ciążowa organic nugat

299,00 zł 279,00 zł
Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk