Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MEDISANA LT 460 lampa antydepresyjna

MEDISANA LT 460 lampa antydepresyjna
MEDISANA LT 460 lampa antydepresyjna
MEDISANA LT 460 lampa antydepresyjna
MEDISANA LT 460 lampa antydepresyjna
MEDISANA LT 460 lampa antydepresyjna
Medisana
259,00 zł
  W magazynie.
  Koszt dostawy od 10,99 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Ogólne osłabienie, brak sił i ciągłe zmęczenie – tak wyglądają Twoje dni podczas jesienno-zimowej pory? Chcesz pozbyć się tego złego nastroju? Dodatkowo często wyjeżdżasz i denerwuje Cię brak energii do działania? Wypróbuj antydepresyjną lampę Medisana LT 460 – niewielkie wymiary i skuteczność sprawią, że raz na zawsze pożegnasz się z objawami jesienno-zimowej chandry!

 

Terapia skutecznie poprawiająca samopoczucie dzięki technologii LED

 

Jeśli dokucza Ci jesienno-zimowe zmęczenie i chciałbyś się go skutecznie pozbyć, to lampa LT 460 będzie dla Ciebie idealna. Wiesz skąd bierze się to przygnębienie? To wszystko przez brak słońca! Nasz organizm po ciemku wytwarza hormon snu czyli melatoninę – a co za tym idzie – zbyt mała ilość światła słonecznego sprawia, że proces ten trwa zbyt długo mając negatywny wpływ na nasze samopoczucie! Lampa LT 460 to rozwiązanie, które szybko i bezboleśnie pozbędzie się Twojego złego nastroju i naładuje Cię pozytywną energią.

To ważne abyś korzystał z niej w dzień – wieczorem i nocą będzie zaburzać Twój naturalny zegar biologiczny, bo to właśnie wtedy hormon snu powinien być produkowany w jak największych ilościach, abyś mógł się dobrze wyspać. Poprawa Twojego nastroju to nie wszystko – lampa LT 460 wykorzystująca jednolite i równomierne światło LED zadba także o poprawne funkcjonowanie Twojego układu krążenia! Z tą lampą już żadna pogoda za oknem nie będzie miała negatywnego wpływu na Twój humor i samopoczucie.

 

Łatwa obsługa umożliwiająca wybór dwóch intensywności światła

 

Lampę LT 460 obsłużysz z łatwością za pomocą tylko jednego przycisku. Gdy naciśniesz przycisk włączania jeden raz, lampa będzie emitować światło o wysokiej intensywności. Gdy naciśniesz przycisk ponownie – intensywność światła się zmniejszy. Trzecie naciśnięcie przycisku całkowicie wyłączy urządzenie – prawda, że proste?

Dopóki będziesz cieszyć się kojącym światłem urządzenia, możesz przeczytać książkę, telefon lub wykonuj swoją pracę. Zawsze miej na uwadze, aby zachować prawidłową odległość między urządzeniem a twoimi oczami (= 20 do 30 cm).

 

Dopasuj czas terapii do swoich wymagań

 

To Ty decydujesz ile chcesz poświęcić czasu na terapię – mając do dyspozycji możliwość wyboru intensywności Twoja terapia – aby była skuteczna - powinna trwać:

 1. Wysoka intensywność:
  • 60 minut przy odległości od twarzy wynoszącej 20 cm – naświetlaniu zostanie poddane 370 cm²
  • 120 minut przy zachowaniu odległości 30 cm – naświetlone zostanie 400 cm²
 1. Niska intensywność:
  • 120 minut przy odległości 20 cm – obszar oddziaływania wynosi 370 cm²

Czy to długi czas? Jeśli musiałbyś leżeć nieruchomo to tak – ale lampa LT 460 pozwala Ci na wykonywanie wielu czynności podczas terapii. Możesz z powodzeniem czytać książki, rozmawiać przez telefon czy też pracować. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę, to utrzymanie stałej odległości od powierzchni lampy – to gwarancja skutecznej terapii, która zmieni Twoje życie na bardziej pozytywne i doda Ci brakującej energii do działania.

 

Wystarczy 7 dni abyś poczuł różnicę

 

W trakcie trwania tych bardziej ponurych i smutnych miesięcy stosuj lampę LT 460 przez minimum 7 dni – tyle wystarczy, abyś poczuł się dużo lepiej i miał więcej chęci do życia. Możesz oczywiście wydłużyć czas jej używania – to od Ciebie i Twojego samopoczucia zależy długość terapii. Korzystanie z lampy LT 460 jest bardzo przyjemne, a na dodatek ładuje Twoje akumulatory pozytywną energią i dobrym nastrojem.

 

Może być używana poziomo i pionowo

 

Z lampy LT 460 możesz korzystać na dwa sposoby – stawiając ją pionowo lub poziomo – jak Ci wygodniej. Do zestawu została dołączona specjalna podstawka, którą z łatwością umieścisz w otworach na tylnej części urządzenia. Prawidłowe działanie lampy zapewnia ustawienie jej na równym i stabilnym podłożu – da Ci to także pewność, że podczas użytkowania lampa nie spadnie na podłogę. Ustawiając ją miej na uwadze fakt, że światło powinno obejmować także boki Twojej twarzy. Odpowiednie ustawienie pozwoli Ci cieszyć się pozytywnymi efektami lampy w szybkim czasie.

 

Niewielkie wymiary i waga sprawiają, że możesz zabrać lampę w każdą podróż!

 

LT 470 waży jedynie 0,5 kilograma! Ta waga w połączeniu z niewielkimi wymiarami – 26 x 15 cm - daje Ci możliwość spakowania jej w każdą torbę podróżną. Do lampy dołączone jest także wygodne etui do przechowywania. Jeśli dużo podróżujesz, szczególnie tam, gdzie pogoda zwykle nie dopisuje – to dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci zawsze tryskać energią i dobrym humorem. Gdziekolwiek będziesz :)

 

Proste czyszczenie i łatwe przechowywanie

 

Przed czyszczeniem lampy odłącz wtyczkę od prądu i pozwól jej całkowicie ostygnąć. Następnie wyczyść urządzenie za pomocą miękkiej, niepozostawiającej włókien ściereczki. W razie potrzeby możesz zwilżyć ściereczkę w ciepłej wodzie z mydłem, pamiętając o jej dobrym wyciśnięciu przed użyciem – nigdy nie pozwól, aby do wnętrza lampy dostała się woda. Przechowuj lampę w załączonym etui, w suchym miejscu – poza zasięgiem dzieci. Tak zadbana lampa będzie Ci pogodnie służyć przez długi czas.

 

 

Specyfikacja

Model MEDISANA Therapy Light LT 460
Metoda zabiegu Naświetlanie
Rodzaj zabiegu Leczenie sezonowych zaburzeń nastroju (S.A.D. - Seasonal Affective Disorder)
Obszar zabiegu Twarz
Efekt po zabiegu Uzupełnia niedobór światła słonecznego i poprawia nastrój
Czas zabiegu 60 -120 minut w zależności od odległości
Częstotliwość wykonywania zabiegu Codziennie
Odległość urządzenia od oczu 20 - 30 cm
Obsługa jednym przyciskiem Tak
Stopnie intensywności 2
Elementy świetlne LED
Natężenie > 10.000 luksów (w odległości 10 cm); około 5.000 luksów ( w odległości 20 cm)
Moc 12 W
Do użytku domowego Tak
Zasilanie Sieciowe, 100-240 V~ 50/60 Hz / 12 V, 1 A
Wymiary 26 cm x 15 cm x 1,7 cm
Waga 0,55 kg
Gwarancja 24 miesiące
Skład zestawu
 • MEDISANA Therapy Light LT 460
 • Zasilacz sieciowy
 • Stojak
 • Torba do przechowywania
 • Instrukcja obsługi

 

Produkty polecane

MEDISANA NM 860 masażer karku Shiatsu

369,00 zł 289,00 zł

SISSEL GYM MAT 1,5 CM mata do ćwiczeń

295,00 zł 280,25 zł

SISSEL GYM MAT 1 CM mata do ćwiczeń

255,00 zł 223,25 zł

BABYMOOV Hygro+ nawilżacz powietrza

469,00 zł 329,00 zł

MEDISANA BBS mata do hydromasażu

799,00 zł 689,00 zł
SISSEL SIT RING poduszka do siedzenia

SISSEL SIT RING poduszka do siedzenia

178,00 zł 169,00 zł

MEDISANA MBH mata do hydromasażu

599,00 zł 449,00 zł

Opinie

Podziel się wiedzą z innymi i napisz w kilku słowach jak oceniasz ten produkt, co sądzisz o jego wykonaniu, jak produkt sprawdza się w praktyce itd.?
Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk