Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Namioty Tipi

Dzieci uwielbiają namioty - to ich własna, magiczna przestrzeń do zabawy i odpoczynku, gdzie czują się swobodnie i bezpiecznie. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się namioty tipi, które stanowią częsty element aranżacji pokoi dziecięcych.

 

“Tipi” oznacza “dom” - dla indian były to przenośne domostwa, łatwe i szybkie w składaniu. Takie są też współczesne tipi dla dzieci - możecie użyć go w mieszkaniu, ale też na tarasie, balkonie czy w ogrodzie.

 

Namioty tipi łączą w sobie funkcjonalność z elegancją. Są pozbawione krzykliwości i kiczu. Znajdziesz wśród nich piękne tipi w stylistyce chłopięcej, dziewczęcej i uniwersalnej. Stonowane rozwiązania sprawią, że tipi posłuży Wam na długie lata również, gdy dziecko podrośnie - np. jako kącik do nauki i odpoczynku.

Tipi powinno być wykonane z trwałych, bezpiecznych materiałów, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania nadal prezentuje się atrakcyjnie.Tipi możesz uzupełnić o różnego rodzaju akcesoria, aby zwiększyć jego funkcjonalność, np. kosze na zabawki, poduszki, kocyki itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

 

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk