Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

PARADIES DIAMOND Poduszka puchowa 40x80

PARADIES DIAMOND Poduszka puchowa 40x80
Paradies
849,00 zł
    Wysyłka 3-5 dni
    Koszt dostawy od 0,00 zł
Ilość sztuk:

Zobacz również

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Paradies Diamond to wyjątkowa i prawdziwie ekskluzywna poduszka puchowa, wykonana z najwyższej klasy surowców i materiałów. Wsad zawierający prawie 100% puchu o najwyższej jakości, sprawia, że poduszka ma niepowtarzalne walory dotykowe - jest niezwykle puszysta i miękka. Uczucie wyjątkowości podkreśla poszycie wykonane z delikatnego, naturalnego jedwabiu w splocie żakardowym.

 

Paradies Diamond posiada trzy komory, których zastosowaniem jest utrzymanie w konkretnej części poduszki, określonego rodzaju materiału. Taki zabieg zapobiega przemieszczaniu i mieszania się różnego rodzaju piórek, pozwalając na zachowanie poduszce jej indywidualnych cech.

 

Dwie zewnętrzne komory zostały wypełnione w 100% świeżym, polskim białym puchem gęsim. Umieszczenie delikatnego puchu w komorach zewnętrznych sprawia, że poduszka jest niezwykle delikatna i przyjemna w odbiorze. Cechuje się również wyjątkową puszystością i przytulnością - idealnie dopasowują się do kształtu głowy i otula ją.

 

Wewnętrzna komora zawiera 60% polskiego puchu gęsiego i 40% drobnych, miękkich piórek puchowych. Zadaniem tej komory jest zapewnienie podparcia dla głowy i karku. Ta część poduszki jest delikatnie sprężysta i bardzo miękka.

 

Poszycie poduszki Paradies Diamond jest wykonane w 100% z naturalnego jedwabiu o puchoszczelnej strukturze. Tkanina jest niezwykle delikatna i przyjemna w dotyku - nie szeleści. Poszycie o klasycznym, ozdobnym wzorze wykonano w przepięknym, kremowym kolorze i ozdobiono złotą, plecioną bizą.

 

Aby zapewnić nieskazitelną czystość swoich produktów, w firmie Paradies opracowano i wdrożono dodatkowe procedury czyszczenia pierza i puchu - Paradies SuperClean. Dzięki nim, surowiec osiągnąć poziom czystości wykraczający poza konwencjonalne standardy oraz przewyższający wymagania normy EN 12934 - obowiązującej normy dotyczącej higienicznej czystości.

 

Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji poduszek są wykonane z surowców o najwyższej jakości i zostały dokładnie przetestowane pod kątem szkodliwych substancji. Tkaniny i pokrycia zostały przebadane medycznie i są przyjazne dla skóry i ciała. Ze względu na ludzi i środowisko, tkaniny są wolne od wybielaczy optycznych. Cały proces produkcji odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego i przy pomocy energii pochodzącej tylko ze źródeł odnawialnych.

Specyfikacja

 

Wymiary 40 cm x 80 cm x 18 cm
Poszewka Jedwab naturalny 100%, w splocie żakardowym z ozdobnym wzorem
Wypełnienie komora wewnętrzna

Polski biały puch 60% i miękkie piórka puchowe 40%, zgodne z normą PN EN 12 934

Wypełnienie komory zewnętrzne

Polski biały puch 100%, zgodny z normą PN EN 12 934

Sposób czyszczenia Można czyścić chemicznie / Wietrzyć bez narażania na promienie słoneczne
Miejsce produkcji Niemcy
Gwarancja 24 miesiące

 

Produkty polecane

SISSEL SOFT L poszewka welurowa

SISSEL SOFT L poszewka welurowa

59,00 zł 55,00 zł
MOLLYFLEX RELAX Poduszka ortopedyczna

MOLLYFLEX RELAX Poduszka ortopedyczna

293,00 zł 279,00 zł
SISSEL SOFT M poszewka welurowa

SISSEL SOFT M poszewka welurowa

59,00 zł 55,00 zł
SISSEL CLASSIC L poszewka welurowa

SISSEL CLASSIC L poszewka welurowa

59,00 zł 55,00 zł
SISSEL SOFT PLUS poszewka welurowa

SISSEL SOFT PLUS poszewka welurowa

59,00 zł 55,00 zł

Opinie

Podziel się wiedzą z innymi i napisz w kilku słowach jak oceniasz ten produkt, co sądzisz o jego wykonaniu, jak produkt sprawdza się w praktyce itd.?
Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk