Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie
Poduszka idealna do samochodu

Poduszka idealna do samochodu

Jeżeli planujemy dłuższą podróż samochodem z całą pewnością powinniśmy pomyśleć o wygodzie i komforcie. Podróż samochodem w czasie, której musisz pokonać wiele kilometrów, często może być naprawdę bardzo męcząca, a tym samym musimy się do niej adekwatnie przygotować. Naturalnie zanim wyjedziemy z domu warto zjeść lekki posiłek, taki, który to nie obciąży naszego żołądka, ale także taki, który będzie sycący. Na pewno warto także w trasę wziąć nieco przekąsek, oraz wodę niegazowaną. Jednakże często zapominamy o jeszcze jednej ważnej kwestii, którą jest troska, aby w czasie podróży czuć się doskonale i całą trasę pokonać bez żadnych dolegliwości bólowych.

 

Aby nie bolał nas kręgosłup

Jazda samochodem, która trwa kilka godzin, może wywołać u pasażera, ale także i kierowcy ból pleców oraz górnego odcinka szyjnego. Warto zadbać o tą kwestię, ponieważ podróż samochodem z bolącym kręgosłupem może być naprawdę trudna i uciążliwa. Oczywiście, jeśli nie chcemy, aby bolał nas kręgosłup powinniśmy, co pewien czas robić przerwy w podróży, zaś podczas nich należy wykonywać proste ćwiczenia, które rozruszają nasze mięśnie. Jest jeszcze jeden idealny sposób, dzięki któremu możemy zadbać o komfort naszych pleców w czasie podróży. Sposobem tym są poduszki podtrzymujące szyję, jakie zapobiegają przeciążeniu odcinka szyjnego. W ten sposób możemy usunąć ból, a także napięcia, jakie powstają w odcinku szyjnym.

 

Kulik System na fotel samochodowy Dr Sapporo Alfa II Valde R21 Sissel Back
Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk