Kategorie
- Poduszki ortopedyczne do siedzenia
- Poduszki ortopedyczne do samochodu
- Masażery
- Przyrządy do ćwiczeń
- Produkty rozgrzewające i chłodzące
- Do balansowania


Kocyk Poofi Mediolan jest odpowiedni już od pierwszych dni życia, a ze względu na lekki i luźny splot ażurowy oraz jego duży rozmiar, sprawdzi się również jako otulacz. Kocyk jest lekki, świetny na drzemki w domowym zaciszu, na spacerze czy w samochodzie.
Dzięki delikatnym otworkom w splocie koc nie tylko pięknie się prezentuje, ale pozwala skórze dziecka na swobondne oddychanie i nie przegrzewanie się podczas letnich dni.
Kocyki bambusowe są niezwykle przyjemne w użytkowaniu. Są lekkie, lejące, delikatne, wręcz jedwabiste w dotyku, ciepłe, oddychające i efektowne. Połączenie przędzy bawełnianej i bambusowej w kocykach Poofi zapewnia bardzo dobre właściwości termoregulacyjne - utrzymują ciepło oraz jednocześnie przepuszczają powietrze. Drzemka pod takim kocykiem to prawdziwa przyjemność i spokojny sen.
Kocyki to doskonała ozdoba ważnych uroczystości takich jak chrzest czy pierwsze urodziny. To także bardzo dobry pomysł na prezent – pakowany jest w elegancki płócienny woreczek z granatowymi sznurkami. Dodatkowym atutem jest ciekawy design w postaci pięknych, ażurowych listków. Jednolitość jego barw daje nieskończone możliwości kompozycji z innymi produktami Poofi. Koce Poofi Milano dostępne są w kilku modnych i uniwersalnych kolorach.
Jest łatwy do utrzymania w czystości – można go prać w pralce w temp. 40 stopni. Suszyć należy na płasko. Nie doradzamy suszenia w suszarce - może uszkodzić delikatne włókna.
Rozmiar | 80 cm x 100 cm |
Materiał | Bambus 50%, bawełna 50% |
Kolor | Kokosowy |
Sposób czyszczenia | Prać w pralce w max. temp. 40ᵒC |
Miejsce produkcji | Polska |
Certyfikaty | Oeko Tex Standard 100 klasa 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka) |