POOFI Poduszka stabilizacyjna szara

Opis produktu

Poduszka stabilizacyjna Poofi

stworzona została dla najmłodszych, aby zapewnić im bezpieczeństwo w sytuacji gdy pozostaną na chwilkę same. Zapewni odpowiednie ułożenie małemu dziecku i pozwoli na chwilę odetchnąć mamie.

Cechy Sissel Classic

Cechy

Rozmiarami idealnie dopasowana do potrzeb najmniejszych – wcześniaków i noworodków. Dodatkowo minimalizuje ryzyko wystąpienia mimowolnych skurczy kończyn (tzw. „odruch Moro”), zapewniając dziecku symetryczne napięcie mięśniowe. Dzięki swojej budowie może pełnić funkcję wałka zabezpieczającego pozycję „na boku”, zapobiegając zachłyśnięciu się pokarmem. Ramiona poduszki są łączone za pomocą bardzo delikatnego rzepu – takiego jaki jest stosowany w pieluszkach niemowlęcych. Poduszka może być wykorzystana także jako stabilizator w foteliku samochodowym. Można jej używać w domu oraz na spacerze- w gondoli wózka. Poduszka ma możliwość regulowania ilości wypełnienia i dostosowania go indywidualnych potrzeb. Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec, co ułatwia utrzymanie jej w czytsości. Poduszki stabilizacyjne używane są na większości oddziałów neonatologicznych w Polsce i są rekomendowane do codziennej opieki nad noworodkiem.

Sissel Classic - dla kogo?

Dla kogo?

Poduszka została stworzona jako produkt do opieki nad wcześniakami i niemowlakami. 

Sissel Classic- materiały i wykonanie.

Materiały i wykonanie

Tkanina: 100% minky (poliester)

Wszystkie materiały używane w produktach Poofi posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka).

Produkt można prać w pralce w temp. 40 stopni.

Wymiary poduszki Sissel Classic

Wymiary

Rozmiar 15 cm x 85 cm

Miejsce produkcji

 
Wyprodukowano w Polsce.


 


Omedika
Copyright © 2011-2018 Omedika.pl - Omegasoft sc | ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, Budynek C. 40-384 Katowice
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość 'Omedika' stanowi zaproszenie do składania ofert.