Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sissel Yoga Mat - mata do jogi

Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Sissel Yoga Mat - mata do jogi
Cena: 82,00 zł99,00 zł
Kolor:
Fuchsia

  24hW magazynie. Wysyłka do 24h
  koszt dostawyKoszt dostawy od 9,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Wytrzymała, trwała i wygodna mata SISSEL Yoga Mat ułatwi wykonywanie ćwiczeń zarówno rozpoczynającym przygodę z jogą, jak i doświadczonym profesjonalistom.

Wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa o doskonałych właściwościach antypoślizgowych – podczas ćwiczeń nie przesuwa się po podłodze i zapobiega urazom. Do jej produkcji wykorzystywane są wyłącznie bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla skóry materiały (nie zawiera szkodliwych lub toksycznych substancji, np. ftalanów, lateksu).

SISSEL Yoga Mat jest elastyczna, wygodna i lekka – może być zwijana i bez trudu przenoszona. Łatwo utrzymać ją w czystości.

Mata do jogi jest podstawowym przyrządem wykorzystywanym podczas ćwiczeń. SISSEL Yoga Mat spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

SISSEL Yoga Mat to:

 • najwyższej jakości materiały i wykonanie
 • komfort podczas wykonywania ćwiczeń
 • antypoślizgowa powierzchnia
 • łatwe czyszczenie
 • bezpieczeństwo - nie zawiera szkodliwych substancji
 • dostępna w dwóch intensywnych kolorach (niebieski lub fuksja)
 • wymiary: 180 x 60 x 0,4 cm
 • funkcjonalność - łatwa do zwijania i przenoszenia

 

 

Historia Sissel

Pierwsza poduszka ortopedyczna Sissel powstała w roku 1986 jako efekt pracy szwedzkiego przedsiębiorcy Carla-Emila Christensena oraz jego żony Sidsel. Pani Christensen cierpiała z powodu uporczywych bólów kręgosłupa szyjnego i para od dłuższego czasu szukała sposobu na pozbycie się tego niedogodnego problemu. Testując wiele urządzeń i rozwiązań doszli w końcu do wniosku, że spory wpływ na właściwą kondycję kręgosłupa szyjnego ma właściwa pozycja ciała w trakcie snu. Kierując się tą myślą zaczęli szukać takiego kształtu poduszki, który pozwoliłby na właściwe wsparcie szyi i barków w pozycji leżącej. Sidsel będąc terapeutką posiadała profesjonalną wiedzę, którą wykorzystała w tworzeniu nowej, mającej w niedługim czasie zrewolucjonizować sposób spania ludzi na całym świecie, poduszki. Tak narodziła się pierwsza poduszka ortopedyczna Sissel.

 

 

Oryginalne szwedzkie poduszki ortopedyczne Sissel

Poduszka Sissel od samego początku zyskiwała pozytywne opinie wśród terapeutów, rehabilitantów i lekarzy. Stała się ona także przedmiotem doświadczeń nierzadko prowadzących do jej udoskonaleń. Skuteczność, pozytywny wpływ na organizm oraz wysoki komfort jaki daje spanie na poduszkach marki Sissel znalazły odzwierciedlenie w wynikach wielu badań. 

Początkowo poduszka Sissel sprzedawana była tylko na terenie Szwecji. Rosnące zainteresowanie oraz zapytania o poduszkę sprawiły, że w roku 1990 RUHEWOHL/SISSEL® neck pillow (tak nazwano firmę w niemiecko języcznych krajach) rozpoczęło sprzedaż poduszek w Europie Centralnej. Poduszki marki Sissel kolejno wprowadzane były na rynki poszczególnych krajów nie tylko europejskich ale także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Reorganizacja przedsiębiorstwa w roku 2001 pozwoliła na dalszy rozwój firmy. Od tego czasu produkty Sissel są dostępne już w ponad 25 krajach na całym świecie. Do dziś setki tysięcy profesjonalistów na całym świecie poleca stosowanie produktów Sissel do terapii ruchowej, rehabilitacji i zapobiegania przyszłym problemom.

Utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami, terapeutami oraz specjalistami było zawsze najwyższym celem firmy Sissel. To z ich konstruktywnym wpływem, sugestiami i pomocą powstał szereg ponadprzeciętnych produktów do ochrony zdrowia, utrzymania sprawności fizycznej, rehabilitacji i terapii.  

Sissel – zdrowe siedzenie, spanie, poruszanie

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl