Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SUMMER INFANT monitor tętna płodu

SUMMER INFANT monitor tętna płodu
SUMMER INFANT monitor tętna płodu
Cena: 109,00 zł

  72hWysyłka do 72h
  koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Jesteś w ciąży i chciałabyś już usłyszeć swojego Maluszka? Nie chcesz czekać do kolejnego USG i z utęsknieniem wyczekujesz chwili, w której wsłuchasz się w rytm bicia małego serduszka? Z monitorem tętna płodu od Summer Infant możesz słyszeć te cudowne dźwięki każdego dnia!

 

Cyfrowa technologia umożliwia bezbolesne i komfortowe słuchanie bicia serca, kopniaków i czkawki!

Czysty i wyraźny dźwięk umożliwiający usłyszenie bicia malutkiego serduszka, odgłosu kopniaków i czkawki to zasługa zastosowania w monitorze tętna nowoczesnej technologii cyfrowej. Dzięki niej metoda jego działania jest zupełnie bezbolesna i bezinwazyjna.

 

Intuicyjnie prosta obsługa monitora

Na początku III trymestru ciąży (czyli w 28 tygodniu) dźwięki zaczną być słyszalne. Wystarczy, że wtedy położysz się wygodnie na sofie lub w łóżku, bądź ułożysz w pozycji półsiedzącej podpartej poduszkami i przyłożysz czujnik do brzuszka. W zależności od etapu ciąży, czujnik będzie wykrywał dźwięki w różnych miejscach – na początku trymestru przyłóż czujnik między pępkiem a kością łonową, im dziecko będzie większe – tym bardziej kieruj czujnik w stronę pępka. Najwięcej najlepszej jakości dźwięków usłyszysz ok. 3-4 godziny po ostatnim posiłku, w cichym pokoju – gdy będziesz zrelaksowana i odprężona.

 

Usłyszysz wiele różnych i ciekawych dźwięków

Używanie urządzenia Summer Infant Pozwoli Ci usłyszeć nie tylko bicie serca Twojego nienarodzonego dziecka, ale także szereg innych dźwięków, które można rozpoznać w następujący sposób:

 • stabilne, szybkie „bębnienie” – tak właśnie bije serduszko Twojego Dziecka,
 • silne uderzenie – oznacza nic innego jak silnego kopniaka – teraz możesz go nie tylko poczuć, ale i usłyszeć,
 • wielokrotne uderzenia – to prawdopodobnie czkawka – zwykle usłyszysz ją z przerwami od 3 do 5 sekund,
 • warczenie – tak, warczenie też możesz usłyszeć – dobrą wiadomością jest to, że to nie Twoje Dziecko :) Tak pracuje Twój żołądek i jelita,
 • miękkie dudnienie – słyszalne gdy Maluszek przyjmie pozycję utrudniającą słyszenie dźwięków lub gdy jesteś we wcześniejszym niż III trymestrze ciąży.

 

Dwie pary słuchawek – ciesz się tą wyjątkową chwilą z kimkolwiek chcesz!

Do zestawu zostały dołączone dwie pary słuchawek, które jednocześnie możesz podpiąć do monitora. Słuchaj bicia serduszka Twojego Maleństwa razem z Twoim partnerem, przyjaciółką, starszym rodzeństwem Maluszka i każdą inną osobą, z którą chcesz dzielić te fantastyczne chwile.

 

Możesz monitorować także bicie własnego serca

Monitor możesz wykorzystywać także do słuchania Twojego bicia serca lub bicia serduszka już narodzonego dziecka – wystarczy, że przytrzymasz czujnik ręką na klatce piersiowej. Dzięki monitorowi jesteś w stanie wyraźnie usłyszeć rytm bicia serca i profilaktycznie kontrolować jego pracę – nie jest to jednak wyrób medyczny, dlatego nie korzystaj z niego w celach diagnostycznych.

 

Do 15 godzin działania na jednej baterii

Monitor tętna od Summer Infant jest bardzo wydajny – na jednej baterii jest w stanie pracować od 10 do 15 godzin. Wystarczy, że zamieścisz w nim jedną 9-woltową baterię. Cudowne chwile, w których będziesz słyszeć swoje jeszcze nienarodzone dziecko możesz spędzać każdego dnia.

 

Specyfikacja

Rekomendowany trymestr ciąży III - od 28 tyg. ciąży
Funkcje Przekaz dźwięków: bicie serca, kopnięcia, czkawka
Technologia Cyfrowa
Sposób użytkowania Zewnętrzny
Regulacja głośności Tak
Zasilanie Bateryjne
Czas pracy 10 - 15 h na jednej baterii
Typ baterii 9V (6F22)
Wskaźnik poziomu baterii Tak
Gwarancja 12 miesięcy
Skład zestawu
 • Monitor tętna płodu Summer Infant
 • 2 x słuchawki
 • Instrukcja obsługi

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl