Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SUMMER INFANT niania cyfrowa z opaską Babble Band

SUMMER INFANT niania cyfrowa z opaską Babble Band
SUMMER INFANT niania cyfrowa z opaską Babble Band
SUMMER INFANT niania cyfrowa z opaską Babble Band
SUMMER INFANT niania cyfrowa z opaską Babble Band
SUMMER INFANT niania cyfrowa z opaską Babble Band
Cena: 279,00 zł

    48hWysyłka do 48h
    koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Marzysz o tym, aby w spokoju posprzątać mieszkanie, ugotować obiad lub zrobić cokolwiek podczas gdy Twoje malutkie Dziecko śpi? Nie chcesz jednak zbytnio oddalać się od jego pokoju, w obawie, że nie usłyszysz gdy się obudzi? Cyfrowa niania Babble Band sprawi, że będziesz mógł robić wszystko, podczas gdy Maluszek będzie słodko spać! A to dzięki wygodnej opasce na rękę, która poinformuje Cię o każdym hałasie w pokoju dziecka – na odległość!

 

Designerski nadajnik przesyła dźwięk o wysokiej jakości

Mały i nowoczesny nadajnik doskonale wkomponuje się w wystrój pokoju Twojego Dziecka. Nie zajmuje dużo miejsca – wystarczy, że umieścisz go na płaskiej powierzchni np. na komodzie lub szafce, a sparowany z wygodną opaską poinformuje Cię o wszystkich dźwiękach w pokoju Maluszka w czasie rzeczywistym.

 

Wygodna w użyciu silikonowa opaska na rękę

Z nadajnikiem sparowana jest wygodna opaska z wbudowanymi kontrolkami informującymi o natężeniu dźwięku. Opaska została wykonana z silikonu, dzięki czemu nie uczula i wraz z łatwym regulowanym zapięciem sprawia, że może być noszona zarówno przez Mamę jak i przez Tatę. Na jej „kopercie” znajdziesz duży przycisk, którym aktywujesz „słuchanie”.

 

Technologia cyfrowa umożliwia bezpieczną komunikację

Opaska wraz z nadajnikiem są sparowane, aby zachować jak największe bezpieczeństwo podczas przesyłania dźwięku. Cyfrowy sygnał zapewnia całkowicie prywatne połączenie przez cały czas użytkowania niani.

 

Aż 250-metrowy zasięg!

Z wygodną opaską na ręce możesz robić praktycznie wszystko – wypić gorącą kawę w drugim pokoju – lub na tarasie, ugotować obiad, a nawet zająć się ogrodem. Zasięg pozwala Ci odejść od nadajnika na odległość aż 250 metrów!

 

Trzy tryby pracy cyfrowej niani

Dla Twojej wygody w opasce zastosowano aż 3 tryby pracy. I tak możesz wybierać:

  • Tryb audio + wizualizacja świetlna – do opaski przekazywany jest każdy dźwięk dochodzący z pokoju dziecka w czasie rzeczywistym. Opaska aktywowana jest automatycznie po wykryciu hałasu i wyłącza się po 3 minutach na 3 sekundy – jeśli nadal będzie wychwytywać hałas – włączy się ponownie. W tym trybie działają także kontrolki sygnalizujące natężenie dźwięku,
  • Tryb wibracji + wizualizacja świetlna – gdy tylko pojawi się dźwięk w pokoju Maluszka, opaska poinformuje Cię o tym wibracjami występującymi co 8 sekund. Aktywują się także kontrolki określające natężenie dźwięku,
  • Tryb kontrolek wskazujących dźwięk/wyciszenie – ten tryb umożliwia Ci całkowite wyciszenie opaski – o ewentualnych dźwiękach powiadomią Cię kontrolki święcące różnymi kolorami w zależności od poziomu natężenia.

Wybór trybów jest bardzo prosty – każdorazowe naciśnięcie przycisku zasilania zmienia ustawienia, o czym poinformuje Cię pięciokrotne zamiganie opaski.

 

Prosta i szybka regulacja głośności

Możesz także samodzielnie ustawić głośność dźwięku, który usłyszysz. Sterujesz nią z poziomu opaski wciskając „+” lub „-”. Gdy Maluszek się obudzi z łatwością wyciszysz urządzenie w drodze do jego pokoju.

 

Funkcja lokalizacji opaski nie pozwoli Ci jej zgubić

Jeśli masz skłonności do gubienia różnych rzeczy, niania Babble Band pozwoli Ci szybko odnaleźć zagubioną opaskę. Wystarczy, że wyłączysz nadajnik w pokoju dziecka, a z opaski zaczną dochodzić dwa następujące po sobie dźwięki, co zdecydowanie ułatwi Ci poszukiwania.

 

Ładowanie indukcyjne ogranicza ilość kabli

Nadajnik działa po podłączeniu do prądu za pomocą zasilacza. Opaska natomiast ma wbudowane akumulatorki – gdy poziom ich naładowania będzie bardzo niski poinformuje Cię o tym alarm dźwiękowy. Nie musisz jej podłączać do żadnych innych zasilaczy – wystarczy, że położysz ją na nadajniku – poprzez metodę indukcji akumulatorki zostaną naładowane i będą działać przez kolejne 8 godzin.

 

Specyfikacja

Model Babble Band
Zasięg do 250 metrów na otwartej przestrzeni
Regulacja głośności Tak
Ilość trybów 3: audio/słuchania, wibracji, kontrolek wskazujących dźwięk/wyciszenie
Materiał opaski Silikon
Alarm niskiego poziomu baterii Tak
Zasilanie nadajnika Sieciowe
Ładowanie opaski Indukcyjne
Czas pracy Max. 8h
Alarm przekroczenia zasięgu Tak
Funkcja lokalizacji opaski Tak
Gwarancja 12 miesięcy
Skład zestawu Zestaw Babble Band

 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl