Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dostępność produktów

 

Szanowny Kliencie,

dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było realizowane w jak najkrótszym czasie. Dlatego przeważająca większość produktów znajdujących się w naszej ofercie, przechowywana jest w naszych magazynach, a pozostała część wysyłana bezpośrednio z magazynów współpracujących z nami producentów i hurtowników. W wyjątkowych sytuacjach produkty sprowadzane są pod konkretne zamówienie z magazynów zewnętrznych, a następnie wysyłane do Klienta.

 

Aby ułatwić Ci określenie terminu wysyłki Twojego zamówienia, umieściliśmy w opisie każdego produktu informację o tzw. statusie dostępności. Dostępność określamy w godzinach lub dniach. Jest to czas, jaki jest nam potrzebny do przygotowania przesyłki.

 

Pamiętaj, że status dostępności produktu nie oznacza terminu dostarczenia Twojego zamówienia.

 

Termin realizacji zamówienia możesz sprawdzić w zakładce „Czas realizacji zamówień” lub kontaktując się z nami telefonicznie/mailowo.


Copyright © 2011-2019 Omedika.pl