kim jesteśmy

Kim jesteśmy

 

 

Moglibyśmy napisać, że jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, ale prawda jest taka, że niektórzy z nas młodzi są już chyba tylko duchem. Ale...

 

…dojrzałość okazała nam swe bardzo pozytywne oblicze. Młodość z biegiem lat zamieniliśmy na doświadczenie. Szalone pomysły na konsekwentne wdrażanie tego, co ważne i co wartościowe. Natomiast ambicję i siłę dążenia do celu mamy ogromną. Wiemy, kim jesteśmy i co nas motywuje. Wiemy, czym się kierować i na jakiej podstawie dokonywać wyborów.

 

Tylko nie pomyśl sobie, że jesteśmy ekipą dinozaurów! Mamy na pokładzie także „młodą krew”, która dodaje nam energii i dynamiki. To oni mają szalone pomysły i jeszcze bardziej szalone tempo pracy. To dzięki nim szybko uzyskasz informacje mailowo, telefonicznie, czy też na Fb. Również dzięki nim Twoje zamówienie jest u Ciebie na następny dzień.

 

W zespole dbamy o siebie, o nasze relacje i o rozwój osobisty. Chcemy z każdym rokiem podnosić samoświadomość, aby lepiej rozumieć siebie i otaczający nas świat… oraz lepiej pracować nad wspólnym projektem, jakim jest Omedika.pl.

 

To, co nas łączy to nietuzinkowe poczucie humoru, miłość do kawy oraz niepodważalne uczucie do kotów (aktualny stan to łącznie 8 kotek i kocurów).

 

 

 

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk