Sposoby płatności

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie najdogodniejsze i najpopularniejsze formy płatności, z których możesz skorzystać podczas zakupów w naszym sklepie. Za zamówienie możesz zapłacić w następujący sposób:

 

 

Przelew tradycyjny (PLN)

 

Nr konta:
 

Tytuł:

Mbank 971140 2017 0000 4302 11391408
 

Podajesz numer swojego zamówienia


Odbiorca:


OMEGASOFT B. Tomala K. Żak sp. j.
ul. ks. bpa Bednorza 2a-6
40-384 Katowice

 

W przypadku tej płatności, należy pamiętać o czasie potrzebnym na księgowanie środków przez banki. Jest to uzależnione od sesji wychodzgcych Twojego banku i sesji przychodzących naszego (terminy sq dostępne na stronach banków). Przelewy najczęściej otrzymujemy do 24 h.

 

 

Przelew natychmiastowy

 

PayU to system płatności umożliwiający bezpieczne i szybkie przelewy elektroniczne pomiędzy kontami bankowymi. Informację o dokonanej płatności otrzymujemy max. do 5 minut. System ten umożliwia również płatność kartami kredytowymi VISA i MasterCard oraz funkcją Blik.

Płatność przy odbiorze kartą i gotówką

 

Możesz zapłacić przy odbiorze paczki kartą lub gotówką (ten sposób płatności jest dostępny tylko dla zamówień o wartości poniżej 5000 zł. Kurierzy nie przyjmują kwot większych niż 5000 zł).

Płatność online kartą i BLIK

 

PayU umożliwia płatność kartami kredytowymi VISA i MasterCard oraz funkcją Blik. Informację o dokonanej płatności otrzymujemy max. do 5 minut.

 

 

 

Sposoby płatności

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk