Super Mami Rogal Poduszka do karmienia wzór Koty

Cena: 49,00 zł

    24hW magazynie. Wysyłka do 24h
    koszt dostawyKoszt dostawy od 8,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

 

 

Cechy SUPERMAMI ROGAL

Cechy

Ciągle nie możesz znaleźć wygodnej pozycji do karmienia Twojego maluszka? Masz już dość narastającego bólu pleców i barków? Chcesz, aby karmienie w końcu stało się dla Ciebie przyjemnością? Wypróbuj bawełnianą poduszkę do karmienia SuperMami.

Komfort, na który zasługujesz Ty i Twoje dziecko
Bawełniana poduszka do karmienia SuperMami pozwoli Ci odciążyć kręgosłup, opierając ciężar Twojego maluszka we właściwy sposób. Dziecko leży wyżej, dzięki czemu Twój kark i ramiona nie są nadwyrężone.

Wypełnienie specjalistycznym włóknem FILLBALL
Poduszka do karmienia SuperMami została wypełniona antyalergicznym włóknem silikonowym, które pozwala na wygodną stabilność i niweluje możliwość przesuwania się podczas karmienia.

Karmienie naturalne i sztuczne
Niezależnie od tego, czy karmisz piersią czy buteką, poduszka do karmienia SuperMami™ zagwarantuje Wam relaksujący komfort, pozwalając czerpać radość z tej wyjątkowej chwili.

Tata też może karmić!
SuperMami troszczy się także o tatę maluszka. Poduszka zapewni także jemu wyjątkowy komfort i wygodę podczas karmienia butelką.

Jedna poduszka – wiele możliwości
Poduszka do karmienia pozwala na karmienie w takiej pozycji, w jakiej jest Ci najwygodniej. Możesz karmić klasycznie lub ułożyć maluszka „pod pachą”. Jedyne co musisz zrobić, to położyć poduszkę na kolanach i cieszyć się wygodnym karmieniem. Poduszkę możesz także używać w trakcie ciąży – doskonale podeprze Twoje zmęczone plecy na odcinku lędźwiowym. Przyda się również, gdy maluch będzie już próbować samodzielnie siedzieć, pełniąc rolę bezpiecznego kojca. Dla starszych dzieci wspaniale sprawdzi się podczas zabawy i wypoczynku.

Czystość ponad wszystko
Zdarza się, że maluszek uroni kroplę mleka na poduszkę. To nie problem! Poduszka do karmienia SuperMami™ posiada łatwą do ściągnięcia poszewkę, którą można prać w pralce w temperaturze 40⁰C.

 

SUPERMAMI ROGAL - dla kogo?

Dla kogo?

Poduszka przeznaczona jest dla kobiet karmiących

SUPERMAMI ROGAL - materiały i wykonanie.

Materiały i wykonanie

Materiał zewnętrzny: 100% bawełna  - zdejmowana kolorowa poszewka - wzór Koty.

Wypełnienie poduszki: certyfikowane antyalergiczne włókna silikonowe FILLBALL.

Wymiary poduszki SUPERMAMI ROGAL

Wymiary

Rozmiar 56 cm x 40 cm

Miejsce produkcji

 
Wyprodukowano w Polsce.


 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2018 Omedika.pl