Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

DR SAPPORO ERGO-VENT PLUS pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa

DR SAPPORO ERGO-VENT PLUS pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa
DR SAPPORO ERGO-VENT PLUS pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa
DR SAPPORO ERGO-VENT PLUS pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa
Cena: 329,00 zł369,00 zł

    brakNiedostępny
    koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+
Chwilowo brak

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa Dr Sapporo ERGO-VENT PLUS to poduszka z tkaniny 3D i wkładów pneumatycznych, wyprodukowana przez polską firmę Dr Sapporo. Zapewnia wysoki komfort podczas długiego siedzenia. Doskonale nadaje się jako siedzisko do wózka inwalidzkiego. 

Cechy

Siedzisko ERGO-VENT PLUS usuwa zjawisko kumulacji wagi, umożliwia swobodny przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Dzięki siatce, z której jest wykonane, siedzisko zapewnia dodatkowo stałą cyrkulację powietrza, co jest niezbędne przy profilaktyce przeciwodleżynowej. Siedzisko na wózek inwalidzki ERGO – VENT zapewnia wygodne i stabilne podparcie podczas długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Poduszka ERGO – VENT produkcji DR SAPPORO oznaczona jest międzynarodowym znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny klasy I spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC.

 

Dla kogo?

Siedzisko ERGO-VENT zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, spędzających większość czasu na wózku inwalidzkim. Dzięki zastosowanej siatce wymuszają u osoby siedzącej przyjęcie prawidłowej postawy ciała, zapewniając tym samym większy komfort i wygodę. Siedzisko zapobiega również bólom oraz swędzeniu pośladków i ud powstających podczas długiego pozostawania w pozycji siedzącej.

 

Materiały i wykonanie

ERGO-VENT została wykonana z 4 warstw siatki trójwymiarowej. W środku znajduje się również pneumatyczna warstwa wypełniona powietrzem o grubości 1,5cm +/- 1cm, która zapewnia lepsze rozłożenie ciężaru ciała. Produkt został wykonany z materiału charakteryzującego się dużą elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. Siedzisko waży mniej niż 1kg, dzięki czemu nie podnosi znacząco ciężaru wózka.

 

Wymiary

Szerokość 45 cm, długość 45 cm, wysokość 5,6 (+/-2) cm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 2 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl