VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia

VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia
VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia
VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia
Valde
129,00 zł
    Wysyłka ekspresowa
    Koszt dostawy od 13,99 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Nowoczesnych klin do siedzenia marki Valde to doskonały dodatek, który wymusza prawidłową postawę ciała. Dzięki temu zapobiega dolegliwościom bólowym i napięciom. Przede wszystkim poduszka klin do siedzenia, jaką oferujemy na omedika.pl, jest odpowiednio wyprofilowana i dzięki temu dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Poza tym posiada również kanaliki, które umożliwiają przepływ powietrza, a to gwarantuje komfort i zapobiega poceniu się. Po klin ortopedyczny do siedzenia chętnie sięgają osoby, które spędzają dużo czasu przy biurku oraz kierowcy. To także idealny dodatek dla panów, którzy mają problemy z prostatą. Klin do siedzenia rewelacyjnie będzie pasować do krzeseł czy foteli samochodowych i biurowych. Jest trwały, a podszewkę z bawełny łatwo jest utrzymać w higienicznej czystości. Poduszka klin do siedzenia wykonana jest z wysoko-sprężystej pianki poliuretanowej o idealnym stopniu twardości. Sprawdzi się w profilaktyce schorzeń kręgosłupa lędźwiowego, we wstępnej fazie choroby prostaty, a także przy chorobach zwieracza odbytu i ujścia moczowodu. Wybierz najlepsze poduszki do siedzenia do swoich potrzeb.

Jej zaletą  są anatomiczne profilowania oraz kanaliki umożliwiające ruch powietrza podczas siedzenia. Profilowania anatomiczne pozwalają na przyjemne i komfortowe siedzenie, natomiast kanały zapobiegają poceniu się podczas siedzenia.

Poprzez swój kształt S1 wymusza na siedzącym prawidłową pozycję kręgosłupa dzięki czemu zapobiega jego napięciom i bólom po długim siedzeniu.

Polecamy ją w szczególności tym którzy najwięcej czasu spędzają w pozycji siedzącej w pracy biurowej oraz kierowcom, mężczyznom z chorobą prostaty.

Sitta ma uniwersalny kształt znakomicie sprawdza się w fotelach samochodowych i biurowych.

 

Wymiary

szerokość: 42,7cm, wysokość: 8cm, długość: 36cm.

 

Materiał

Wypełnienie: 90% pianka sprężysta, 10% pianka memory

Poszewka Drelich: 100% bawełna

 

Gwarancja:

 

Producent udziela rocznej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

Produkty polecane

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk