Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia

VALDE S1 SITTA poduszka - klin do siedzenia
Valde
119,00 zł
    Wysyłka ekspresowa
    Koszt dostawy od 12,99 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Nowoczesnych klin do siedzenia marki Valde to doskonały dodatek, który wymusza prawidłową postawę ciała. Dzięki temu zapobiega dolegliwościom bólowym i napięciom. Przede wszystkim poduszka klin do siedzenia, jaką oferujemy na omedika.pl, jest odpowiednio wyprofilowana i dzięki temu dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Poza tym posiada również kanaliki, które umożliwiają przepływ powietrza, a to gwarantuje komfort i zapobiega poceniu się. Po klin ortopedyczny do siedzenia chętnie sięgają osoby, które spędzają dużo czasu przy biurku oraz kierowcy. To także idealny dodatek dla panów, którzy mają problemy z prostatą. Klin do siedzenia rewelacyjnie będzie pasować do krzeseł czy foteli samochodowych i biurowych. Jest trwały, a podszewkę z bawełny łatwo jest utrzymać w higienicznej czystości. Poduszka klin do siedzenia wykonana jest z wysoko-sprężystej pianki poliuretanowej o idealnym stopniu twardości. Sprawdzi się w profilaktyce schorzeń kręgosłupa lędźwiowego, we wstępnej fazie choroby prostaty, a także przy chorobach zwieracza odbytu i ujścia moczowodu. Wybierz najlepsze poduszki do siedzenia do swoich potrzeb.

Klin do siedzenia Sitta S1 nowoczesność siedzenia. Najnowsza i najnowocześniejsza poduszka do siedzenia firmy Valde.

Jej zaletą  są anatomiczne profilowania oraz kanaliki umożliwiające ruch powietrza podczas siedzenia. Profilowania anatomiczne pozwalają na przyjemne i komfortowe siedzenie, natomiast kanały zapobiegają poceniu się podczas siedzenia.


 

Poprzez swój kształt S1 wymusza na siedzącym prawidłową pozycję kręgosłupa dzięki czemu zapobiega jego napięciom i bólom po długim siedzeniu.

Polecamy ją w szczególności tym którzy najwięcej czasu spędzają w pozycji siedzącej w pracy biurowej oraz kierowcom, mężczyznom z chorobą prostaty.

Sitta ma uniwersalny kształt znakomicie sprawdza się w fotelach samochodowych i biurowych.

 

Wymiary

szerokość: 42,7cm, wysokość: 8cm, długość: 36cm.

 

Gwarancja:

 

Producent udziela rocznej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

Produkty polecane

SISSEL GYM MAT 1 CM mata do ćwiczeń

299,00 zł 279,00 zł

SISSEL GYM MAT 1,5 CM mata do ćwiczeń

368,00 zł 349,00 zł
SISSEL SIT RING poduszka do siedzenia

SISSEL SIT RING poduszka do siedzenia

199,00 zł 189,00 zł

MEDISANA BBS mata do hydromasażu

799,00 zł 689,00 zł

MEDISANA MBH mata do hydromasażu

599,00 zł 477,00 zł

Opinie

Podziel się wiedzą z innymi i napisz w kilku słowach jak oceniasz ten produkt, co sądzisz o jego wykonaniu, jak produkt sprawdza się w praktyce itd.?
Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk