Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie
Poszewki do poduszek ortopedycznych

Jakie poszewki do poduszek ortopedycznych wybrać?

Obecnie produkowane poduszki ortopedyczne częto mają załączone poszewki, aby łatwiej je było użytkować, a także utrzymać w czystości. Poszewki te mogą być wykonane z różnorodnych materiałów, lecz najczęściej są to: bawełna i satyna oraz welur. Oczywiście, aby zachować ich czystość i świeżość powinniśmy regularnie je prać, ponieważ dzięki temu zapobiegniemy także rozwojowi bakterii, jakie to z kolei mogą wywołać alergię.

 

Jak prać poszewki?

Prać poszewki poszewek ortopedycznych należy mając na uwadze fakt, z jakiego materiału są wykonane. Każda poszewka powinna być prana w adekwatnej temperaturze, ponieważ chroni nas przez zaleganiem bakterii i roztoczy, na co szczególną uwagę muszą zwrócić alergicy. Dzięki praniu zapobiegamy szkodliwych drobnoustrojów, przez co nie mogą się one rozmnażać.

 

Poduszka ortopedyczna w tradycyjnej poszewce

Naturalnie na poszewki ortopedyczne możemy zakładać tradycyjne poszewki, jednakże na pewno nie będą one dopasowane do ich kształtów i rozmiarów. Tym samym mogą negatywnie wpływać na jakość naszego snu. Wybierając profesjonalne poszewki na poduszki ortopedyczne mamy pewność, że są one szyte na miarę, a tym samym idealnie dopasowane. Wyposażone są one także w suwak, dzięki któremu bardzo łatwo je zdejmować i zakładać. Należy pamiętać, aby poszewki ortopedyczne wymieniać, co trzy lata. Możemy je nabyć w wielu różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu będą nie tylko praktyczne, ale także sprawią, że nasza sypialnia będzie pięknie i gustownie wyglądać.

 

Dr Sapporo poszewka Sissel poszewka Valde poszewka
Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk