Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego

Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego
Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego
Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego
Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego
Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego
Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego
Zamst Shoulder Wrap Stabilizacja stawu ramienno-barkowego
Zamst
209,00 zł
  Wysyłka ekspresowa
  Koszt dostawy od 13,99 zł
Rozmiar:
S
Jak wybrać rozmiar?
Ilość sztuk:

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Spośród wszystkich stawów, staw ramienny posiada największy zakres ruchów. Staw tworzą: wydrążenie stawowe łopatki oraz głowa kości ramiennej. Ponieważ jest to staw kulisty – posiada duży zakres ruchów, ale jednocześnie jest bardziej narażony na urazy typu zwichnięcia.

 


 

Charakterystyka:

 • Unikatowy system wycinania i szycia tworzy trójwymiarowy kształt, który zapewnia odpowiednie dopasowanie produktu i zapewnia swobodę ruchów.
 • Specjalny cienki, oddychający materiał zwiększa komfort użytkowania.
 • Pas piersiowy umożliwia dostosowanie stopnia kompresji i ułatwia zapinanie produktu na lewym lub prawym barku.
 • Ułatwiony sposób zakładania (wciągany rękaw).
 • Dodatkowe rzepy umożliwiają dostosowanie stopnia kompresji.
 • Unikatowy stabilizator stawu barkowego stanowi doskonałe wsparcie w stanach zapalnych mięśni i w okresie rekonwalescencji po dyslokacji stawu.
 • Łatwy w zakładaniu i idealnie przylegający produkt, nie ogranicza ruchów w stawie, więc można go stosować także podczas intensywnego wysiłku.
 • Trójwymiarowe przeszycie i dwuwarstwowa struktura materiału, symulująca przebieg mięśni stawu barkowego, zapewniają wysoką skuteczność kompresji.
 • Wsparcie stawu barkowego w rehabilitacji po dyslokacji i w stanach zapalnych.

 

Zastosowanie:

 • ochrona i kompresja okolicy stawu barkowego

 • orteza używana przy urazach i kontuzjach barku

 • uszkodzenie stożka rotatorów

 • rehabilitacja po dyslokacji barku (zwichnięcie barku)

 • stany zapalne mięśni stawu barkowego

 

Jak dobrać rozmiar:

Należy zmierzyć obwód ramienia w osi stawu ramiennego. Jeśli Twój rozmiar wypada pomiędzy dwoma podanymi, wybierz większy.

 

Rozmiar

Obwód ramienia w cm

S

32-39

M

39-46

L

46-53

XL

53-60

 

 

Informacje dodatkowe:

Zasady bezpiecznego stosowania produktu:

 • Jeśli poczujesz lub zauważysz obrzęk, ból, podrażnienie skóry, dyskomfort lub inną nietypową reakcję, przerwij stosowanie produktu i skonsultuj się z lekarzem

 • Jeśli Twoja skóra jest delikatna i podatna na podrażnienia i uczulenia, używanie produktu może spowodować wystąpienie reakcji alergicznej albo wysypki. Jeśli zauważysz takie objawy, przerwij stosowanie produktu i skonsultuj się z lekarzem.

 • Nie używaj produktu podczas snu. Jeśli produkt przesunie się w sposób niekontrolowany, może to wpłynąć na obwodowe krążenie krwi.

 • Jeśli ucisk na kończynę będzie utrzymany zbyt długo, może to niekorzystnie wpłynąć na obwodowe krążenie krwi. Możesz też czuć dyskomfort użytkowania. Zaleca się, aby co jakiś czas zdjąć i ponownie założyć produkt.

 • Nie zapinaj pasków stabilizatora zbyt ciasno.

 • Jeśli produkt przesunie się, albo będzie założony zbyt luźno, załóż go ponownie krok po kroku, zgodnie z instrukcją zakładania

 • Nie modyfikuj i nie naprawiaj produktu na własną rękę. Produkt może być nieskuteczny i powodować urazy.

 • Zakładaj produkt na skarpetę, aby uniknąć dyskomfortu i podrażnienia skóry.

 

Skład: Nylon, poliester, poliuretan, bawełna, styren

 

 

DLACZEGO ZAMST?

ZAMST jest marką SIGMAX - lidera na rynku ortez medycznych w Japonii w ciągu ostatnich 35 lat i ortez sportowych w ciągu ostatnich 15 lat.

Stabilizatory ZAMST zaprojektowane są dla sportu, co oznacza że ograniczają tylko te ruchy, które prowadzą do powstania urazu.

Ortezy ZAMST są bardzo dokładnie zaprojektowane i złożone, co oznacza że każdy produkt zawiera co najmniej 7 różnych komponentów i części. Delikatne i cienkie materiały muszą być zszyte z grubymi i sztywnymi z zachowaniem wysokiej jakości szwów (tzn. ciasne, równe i wycentrowane). Szycie jest czynnością ręczna i ma przełożenie na działanie i trwałość produktu.

Produkty ZAMST są proste, komfortowe, funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu.

Działanie ortez ZAMST zostało sprawdzone zarówno w sporcie jak i w rehabilitacji pourazowej. Polecane są one przez trenerów lig zawodowych i amatorskich a także przez lekarzy i fizjoterapeutów na całym świecie.

Orteza (rękaw łokciowy, stabilizator kolana, stawu skokowego, pas lędźwiowy itp.) jest sprzętem pomocniczym, którego zadaniem jest stabilizacja stawów objętych razem, profilaktyka pogłębiania się drobnych urazów oraz wsparcie dla stawów objętych procesami rehabilitacji. Obecnie, tylko ZAMST, liderujący w Japonii od ponad 15 lat, może zaproponować najwyższej jakości ortezy, zaprojektowane dla sportowców i osób aktywnych.

 

Zasady działania ortez Zamst:

1. KOMFORT - do produkcji zostały użyte oddychające, elastyczne materiały, które dokładnie przylegają do ciała i stanowią o komforcie użytkowania ortezy.

2. KOMPRESJA / STABILIZACJA - taśmy i paski zapewniają precyzyjną kompresję i ochronę stawu skokowego

3. ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA - ortezy są łatwe do zakładania i zdejmowania dzięki otwartej części tylnej.

 

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk