GUGU The Hero Mata kauczukowa Prostokątna Play Dino World

GUGU The Hero Mata kauczukowa Prostokątna Play Dino World
GUGU The Hero Mata kauczukowa Prostokątna Play Dino World
GUGU The Hero Mata kauczukowa Prostokątna Play Dino World
GUGU The Hero Mata kauczukowa Prostokątna Play Dino World
Gugu the hero
449,00 zł
    Wysyłka 3-5 dni
    Koszt dostawy od 0,00 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Kauczukowa mata marki Gugu The Hero

Szukasz ciekawych i bezpiecznych rozwiązań do pokoju dziecka? Kauczukowa mata Gugu The Hero może być świetnym rozwiązaniem. To wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka, która wykonana jest z naturalnego biodegradowalnego kauczuku oraz warstwy delikatnej mikrofibry zadrukowanej bezpiecznymi farbami a delikatna warstwa wierzchnia, daje komfort przyjemnego dywanu.
Mata do zabawy dla dzieci na bazie naturalnego kauczuku zastąpi kilka akcesoriów dla dzieci takich jak: mata edukacyjna, mata piankowa czy dywan do pokoju dla dziecka.

 

Idealna mata do zabawy dla małych i dużych dzieci

Mata doskonale trzyma się podłogi, raczkujące lub uczące się chodzić dziecko ma stabilne podłoże bez wysokich brzegów, o które mogłoby się potknąć. Mata jest bezpieczna do zabawy, bo gdy zdarzy się „bęc”, to już kilkumilimetrowa warstwa kauczuku zapewnia amortyzacje i można bawić się dalej!
W rezultacie doskonale sprawdzają się do zabaw z nawet najmniejszymi szkrabami.

 

Dobry pomysł na prezent

Minimalistyczny design oraz kolor kauczuku dopasowany do linii produktowej sprawiają, że estetyka produktu jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo mata jest w pełni bezpieczna i całkowicie wolna od szkodliwych substancji chemicznych, nie zawiera PCV, BPA czy ftalanów.

 

Różnica między matą Play a Prime

 

 

Szybkie i proste czyszczenie

W przypadku plam przecierać wierzchnią warstwę maty zwilżoną ściereczką z delikatnym mydłem. Aby odświeżyć lub usunąć trwalsze zabrudzenia, okazjonalnie prać ręcznie bez detergentu(!).
Nie należy maty suszyć w suszarce a rozłożyć do wyschnięci by uniknąć zniekształceń.

 

Produkt naturalny

Kauczuk jest surowcem naturalnym, podlegającym procesom degradacji pod wpływem czynników atmosferycznych. Przy długotrwałym użytkowaniu, mogą pojawić się naturalne ślady zużycia lub lekkie odkształcenia.
Aby zachować matę w jak najlepszej kondycji przez lata, należy unikać ekspozycji na słońce, wodę. Gdy mata jest nieużywana - przechowywać zwiniętą w rulon. Kolor może nie być równomierny a zapach gumy jest zapachem naturalnego kauczuku, który słabnie z biegiem czasu.

 

Specyfikacja

 

Wymiary  118 cm x 180 cm x 4 mm
Waga 4 kg
Skład  90% naturalny biodegradowalny kauczuk, mikrofibra
Sposób czyszczenia Okazjonalnie wyprać ręcznie, nie używając detergentów.
Certyfikat CE
Nie zawiera Ftalanów, BPA, PCV 
Gwarancja 2 lat

 

Produkty polecane

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk