MODU Klocki edukacyjne zestaw duży Niebieski

MODU Klocki edukacyjne zestaw duży Niebieski
MODU Klocki edukacyjne zestaw duży Niebieski
MODU Klocki edukacyjne zestaw duży Niebieski
MODU Klocki edukacyjne zestaw duży Niebieski
MODU Klocki edukacyjne zestaw duży Niebieski
MODU Klocki edukacyjne zestaw duży Niebieski
Modu
1 259,00 zł
    Wysyłka 3-5 dni
    Koszt dostawy od 0,00 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

 

Zestaw klocków edukacyjnych MODU

Odkryj świat kreatywnej zabawy z zestawem klocków MODU! To niezwykłe połączenie edukacji i rozrywki, które przenosi dzieci w magiczny świat unikalnych zabawek o naturalnej wielkości. MODU to nie tylko zestaw klocków, to inspiracja, rozwój i radość zapakowane w jedno, stwarzając niezapomniane chwile kreatywnej zabawy dla każdego dziecka. Jest to także doskonała okazja do wspólnej zabawy dla rodzeństwa. Dzieci mogą razem projektować, budować i odkrywać, co wzmacnia więzi rodzinne i rozwija umiejętności współpracy.

 

Rozwija kreatywność

MODU to „tylko” klocki – i jednocześnie brama do nieskończonych możliwości. Dzieci mogą budować nie tylko zwykłe konstrukcje, ale także żywe obiekty, na których można jeździć, bujać się, skakać czy balansować. Kreatywność rozkwita, gdy maluchy projektują swoje własne chodziki, domki czy nawet zjeżdżalnie. W ten sposób, każda chwila zabawy staje się momentem twórczym, pobudzającym wyobraźnię i rozwijającym umiejętności planowania. Książeczka inspiracji, która znajduje się w zestawie, to nie tylko dodatek, ale prawdziwa skarbnica pomysłów. Dzieci mogą korzystać z gotowych propozycji lub czerpać inspirację do własnych, unikalnych kreacji, co rozwija ich umiejętność planowania i projektowania.

 

Sprzyja poprawieniu motoryki

Zestaw klocków nie tylko dostarcza rozrywki, ale również działa jak magiczne narzędzie do rozwijania zdolności motorycznych dzieci. Każde łączenie, układanie i przemieszczanie klocków angażuje mięśnie, wspomagając rozwój koordynacji ruchowej i umiejętności manipulacyjnych. MODU to nie tylko zabawa – to trening dla małych rączek, wspierający zdrowy rozwój maluchów, które rozwijają zdolności motoryczne, jak również wspierają terapię integracji sensorycznej. Różnorodność kształtów, faktur i możliwość poruszania się po zbudowanych konstrukcjach to świetne narzędzie do stymulowania zmysłów dzieci i pobudzania ich rozwoju sensorycznego.

Stymuluje rozwój umiejętności manualnych - biorąc udział w procesie konstruowania, dzieci doskonale rozwijają swoje zdolności manualne. Precyzyjne łączenie klocków i manipulacja nimi to nie tylko zabawa, ale także skuteczny trening dla małych rączek, wspomagający ich rozwój.

 

Zestaw zawiera:

  • 7 Klocków
  • 18 Łączników
  • 4 Obrotowe kółka
  • 4 Piankowe kółka
  • 1 inspirująca książeczka pomysłów

To wszystko, czego potrzebujesz, by zbudować ponad 25 różnorodnych konstrukcji, dając dzieciom nieograniczone możliwości tworzenia i odkrywania.

 

Bezpieczny i prosty w czyszczeniu

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Klocki MODU został zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i łatwości użytkowania. Wykonany z pianki EPP w 100% do recyklingu oraz ABS dopuszczonego do kontaktu z żywnością, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ponadto, łatwość czyszczenia – zarówno poprzez wycieranie wilgotną tkaniną, jak i opcję mycia w zmywarce – sprawia, że zabawa z MODU jest nie tylko ekscytująca, ale również bezpieczna i higieniczna.

Specyfikacja

 

Wymiary  70 cm x 40 cm x 20 cm
Wiek 0 - 6 lat (i więcej)
Max obciążenie 50 kg
Ilość elementów 34 szt.
Skład  Pianka EPP w 100% do recyklingu i ABS dopuszczony do kontaktu z żywnością
Sposób czyszczenia Można myć w zmywarce
Certyfikat CE i EN71, zgodne z europejską normą dla zabawek
Gwarancja 5 lat
Miejsce produkcji Lyon, Francja i Odense, Dania

 

Produkty polecane

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk