MODU Klocki edukacyjne roller Niebieski

MODU Klocki edukacyjne roller Niebieski
MODU Klocki edukacyjne roller Niebieski
MODU Klocki edukacyjne roller Niebieski
MODU Klocki edukacyjne roller Niebieski
MODU Klocki edukacyjne roller Niebieski
Modu
259,00 zł
    Wysyłka 3-5 dni
    Koszt dostawy od 14,99 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

 

Klocki edukacyjne Roller MODU

Odkryj fascynujący świat aktywnej zabawy z Rollerem MODU, który nie tylko rozwija motorykę dzieci, ale także zapewnia niekończące się możliwości zabawy i eksploracji. Turlaj, tocz, balansuj i buduj - Roller MODU to więcej niż tylko zabawka. To interaktywne narzędzie do kształtowania zdolności motorycznych w każdym wieku.

 

Rozwija kreatywność

Roller MODU to niezwykłe narzędzie kreatywne, które inspiruje dzieci do odkrywania różnorodnych form ruchu. Może pełnić rolę zarówno towarzysza zabaw dla niemowląt, jak i platformy do ćwiczeń równowagi dla starszych dzieci. Dzięki możliwościom przekształcenia w element toru przeszkód lub nawet mały stołek, Roller staje się nieograniczonym źródłem pomysłów, rozwijając kreatywność maluchów.

 

Sprzyja poprawieniu motoryki

Turlanie się na Rollerze MODU to nie tylko zabawa, ale również skuteczny trening wzmacniający mięśnie stabilizujące ciało. Dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności balansowania, rozwijając równocześnie zdolności motoryczne. To idealny sposób na poprawę postawy, koordynacji ruchowej i umiejętności siedzenia prosto.

 

Mobilność i wielofunkcyjność

Roller to również praktyczny element wielu scenariuszy zabawy. Dzieci mogą korzystać z niego w domu, na podwórku, czy nawet podczas wizyt u znajomych, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem wszędzie tam, gdzie dziecko pragnie się bawić.  

 

Bezpieczny i prosty w czyszczeniu

Roller MODU został wykonany z 100% nadającej się do recyklingu pianki EPP i ABS dopuszczonego do kontaktu z żywnością, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dodatkowo, łatwość pielęgnacji sprawia, że jest to nie tylko zabawka ekscytująca, ale również praktyczna. Można go wycierać wilgotną tkaniną, myć w zmywarce, a nawet zabierać do kąpieli, gwarantując higienę i długotrwałą radość z użytkowania.

Specyfikacja

 

Wymiary  30 cm x 20 cm x 20 cm
Wiek 0 - 6 lat (i więcej)
Max obciążenie 50 kg
Zestaw zawiera 2 piankowe bloki i 2 łączniki
Skład  Pianka EPP w 100% do recyklingu i ABS dopuszczony do kontaktu z żywnością
Sposób czyszczenia Można myć w zmywarce
Certyfikat CE i EN71, zgodne z europejską normą dla zabawek
Gwarancja 5 lat
Miejsce produkcji Lyon, Francja i Odense, Dania

 

Produkty polecane

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk