Dr Sapporo Bossanova - poduszka ortopedyczna

Opis produktu

Poduszka ortopedyczna Dr Sapporo Bossanova

to największa i najbardziej uniwersalna poduszka z serii Premium polskiej firmy Dr Sapporo. Zapewnia wysoki komfort podczas snu połączony z leczniczym wpływem na odcinek szyjny kręgosłupa.

Cechy

Dr Sapporo Bossanova to poduszka wyprodukowana w Polsce z wysokiej jakości pianki visco-elastic o odpowiedniej gęstości. Poduszka zapewnia doskonałe podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa. Poduszka usuwa zjawisko kumulacji wagi poprzez równomierne rozłożenie ciężaru ciała, umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa. Wysokość poduszki można regulować poprzez dwie wyjmowane wkładki. Poduszka posiada wyjątkową długość, aż 60 cm. Zaletą poduszki jest jej uniwersalność - można na niej spać w dowolnej pozycji. 

Dla kogo?

Dr Sapporo Bossanova zalecana jest dla osób lubiących spać na nieco twardszych poduszkach. Przewidziana jest przede wszystkim dla osób wyższych i cięższych, potrzebujących solidnego podparcia dla głowy i kręgosłupa. Dr Sapporo Bossanova przeznaczona jest dla osób cierpiących na niespecyficzne bóle karku, szyi i głowy, a także przy: zwyrodnieniach stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego, zmianach dyskopatycznych oraz artretycznych bólach kręgosłupa szyjnego. Ma również zastosowanie wspomagające przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego.

Materiały i wykonanie

Poduszkę Bossanova wykonano z najwyższej jakości pianki visco-elastic z oddychającą strukturą. Oznacza to, że pianka ma otwarte komórki pozwalające na: wentylację i swobodną cyrkulację powietrza, odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci. Pianka jest również termoplastyczna, czyli pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtów podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa. Poduszka posiada dwie wkładki z pianki elastycznej, dzięki którym można dopasować wysokość poduszki do swoich potrzeb. Dodatkowo każda poduszka posiada w komplecie jedną welurową poszewkę nasączoną wyciągiem z aloesu (Aloe Vera) z zamkiem. 

Wymiary

Rozmiar uniwersalny - regulacja poprzez wyjmowane wkładki.
Szerokość 60 cm, długość 40 cm, wysokość 12/13/14 cm

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

Gwarancja

Producent udziela 2 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

 

Dlaczego Dr Sapporo?

 

Firma Dr Sapporo działa na rynku od roku 2003. Jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości poduszek, materacy ergonomicznych oraz innych produktów ortopedycznych zapewniających prawidłowe ułożenie kręgosłupa.

 

Materiały używane do produkcji są najwyższej jakości. Są to najnowszej generacji termoplastyczne pianki z pamięcią oraz pianki wysokoplastyczne. Poduszki produkowane przez firmę Dr Sapporo zalecane są m.in. przy niespecyficznych bólach karku, szyi i głowy, przy zmianach dyskopatycznych kręgosłupa szyjnego, wspomagająco przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego, przy zwyrodnieniach stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego.

Badania (atesty) potwierdzają, że produkty Dr Sapporo pozytywnie wpływają na poprawę stanu  zdrowia, zapewniając wysoki komfort odpoczynku i samopoczucia. Wyroby oznaczone są znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny I klasy, spełniają wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC.

Poduszki ortopedyczne (Nuvo, Open, Twin Plus, Twin, Flex Plus, Flex, Jazz, Blues, Swing, Max Plus, Bossanova) produkowane są w Polsce.

Dr Sapporo jest również wyłącznym przedstawicielem w Polsce takich firm, jak BackJoy ze Stanów Zjednoczonych, czy Zamst z Japonii.


Omedika
Copyright © 2011-2017 Omedika.pl - Omegasoft sc | ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, Budynek C. 40-384 Katowice
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość 'Omedika' stanowi zaproszenie do składania ofert.