Sissel Deluxe - poduszka ortopedyczna

Cena: 394,00 zł

    24hW magazynie. Wysyłka do 24h
    koszt dostawyKoszt dostawy od 0,00 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

Poduszka ortopedyczna SISSEL® Deluxe

to najwyższy model wśród poduszek firmy Sissel. Zapewnia wyjątkowy komfort podczas snu połączony z leczniczym wpływem na odcinek szyjny kręgosłupa.

  
Cechy Sissel Deluxe.

Cechy

Poduszka Sissel Deluxe posiada najlepiej znany, a zarazem najdokładniej opracowany kształt. Doskonały profil sprawia, że poduszka idealnie podtrzymuje odcinek szyjny i głowę z zachowaniem naturalnej krzywizny kręgosłupa, wpływając na jakość snu. Takie neutralne położenie kręgosłupa powoduje usunięcie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni. Poduszka Sissel Deluxe cechuje się wyjątkową długością - aż 63 cm. Jej wysokości można regulować poprzez wyjmowalną wkładkę. Poduszka jest wykonana z pianki visco-elastic (Memory Foam) o niespotykanej delikatności.

Sissel Deluxe - dla kogo?

Dla kogo?

Sissel Deluxe dzięki doskonałemu profilowi oraz piance visco-elastic (Memory Foam) stanowi najwyższy model wśród poduszek ortopedycznych firmy Sissel. Poduszka ta nadaje się doskonale zarówno dla osób, które doceniają walory poduszek ortopedycznych, jak i początkujących użytkowników. Świetnie nadaje się dla osób pragnących wypoczynku podczas snu w najwyższej jakości oraz dla osób z dolegliwościami kręgosłupa.

Sissel Deluxe - materiały i wykonanie.

Materiały i wykonanie

Poduszkę wykonano z pianki visco-elastic (Memory Foam) niezawierającej szkodliwych fluoro-węglowodorów, obszytej dzianiną bawełnianą. Pianka visco-elastic zapewnia delikatne, a zarazem stabilne podparcie szyi oraz głowy. Jest znacznie delikatniejsza niż tradycyjna pianka. Specjalnie dobrany stopień twardości odpowiada najbardziej wymagającym klientom, którym zależy zarówno na zdrowym śnie jak i na komforcie spania. Pianka, z której wykonana jest poduszka dodatkowo staje się milsza i jeszcze bardziej miękka po zetknięciu z powierzchnią ciała, ponieważ reaguje na jego temperaturę. Poduszka jest wyposażona w wyjmowalną wkładkę z pianki sprężystej, dzięki której można samemu regulować wysokość. Poduszka posiada w komplecie wysokiej jakości, satynową poszewkę z zamkiem.

Wymiary Sissel Deluxe.

Wymiary

Rozmiar uniwersalny - regulacja poprzez wyjmowaną wkładkę.
Szerokość 63cm, długość 33cm, wysokość 10/12 cm

 

Sissel Classic to produkt szwedzki

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Szwecji.

Poduszka Sissel Classic objęta jest pięcioletnią gwarancją.

Gwarancja

Producent udziela 5 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

Dlaczego Sissel

 

Oryginalne szwedzkie poduszki Sissel

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2018 Omedika.pl