Sissel Plus - poduszka ortopedyczna

Cena: 215,00 zł

    24hW magazynie. Wysyłka do 24h
    koszt dostawyKoszt dostawy od 0,00 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

Poduszka ortopedyczna SISSEL® Plus

to najlepiej przepuszczająca powietrze poduszka w ofercie firmy Sissel. Zapewnia wysoki komfort podczas snu połączony z leczniczym wpływem na odcinek szyjny kręgosłupa.

Sissel Plus - wyjątkowo wygodna poduszka z regulacją wysokości i kanalikami odprowadzającymi powietrze.
Cechy Sissel Plus.

Cechy

Sissel Plus to najwyższej jakości produkt stworzony przez szwedzkich specjalistów. Model Sissel Plus był powszechnie stosowany w szwedzkich szpitalach pod nazwą Sissel Pharma. Bardzo szybko poduszka stała się popularna, a jej walory terapeutyczne doceniły kliniki na całym świecie. Po latach poduszka została udostępniona dla wszystkich i jest dostępna na rynku jako Sissel Plus. Najważniejszą cechą wyróżniającą poduszkę ortopedyczną Sissel Plus jest regulowana wysokość, dzięki czemu można ją dopasować do każdej postury oraz sieć 90-ciu kanałów powietrznych zapewniających maksymalną przepływ powietrza i wentylację głowy. Dzięki temu Sissel Plus zapewnia idealną temperaturę głowy i komfort podczas snu. Poduszka ortopedyczna Sissel Plus sprawdza się szczególnie u osób z nadmierną potliwością jak również u wszystkich zmuszonych spędzać w łóżku większą ilość czasu.

Sissel Plus - dla kogo?

Dla kogo?

Sissel Plus dzięki doskonałemu profilowi oraz sprężystej piance o optymalnej gęstości stanowi najbardziej ceniony model wśród poduszek ortopedycznych na całym świecie. Poduszka ta nadaje się doskonale zarówno dla osób, które doceniają walory poduszek ortopedycznych, jak i początkujących użytkowników. Dzięki systemowi kanałów Sissel Plus zapewnia idealną temperaturę głowy i komfort podczas snu. Poduszka sprawdza się szczególnie u osób z nadmierną potliwością, jak również u wszystkich zmuszonych spędzać w łóżku większą ilość czasu.

Materiały i wykonanie Sissel Plus.

Materiały i wykonanie

Poduszkę wykonano ze specjalnej, niepalnej pianki poliuretanowej (niezawierającej szkodliwych fluoro-węglowodorów) obszytej dzianiną bawełnianą. Poduszki wykonane z pianki poliuretanowej charakteryzują się doskonałą sprężystością. Daje to gwarancję optymalnego podparcia szyi i karku, aby zachowana została naturalna krzywizna kręgosłupa. Takie neutralne położenie kręgów pozwala, na odciążenie i rozluźnienie mięśni. Zastosowanie pianki sprężystej daje nam możliwość ręcznego prania, bez obawy o utratę właściwości poduszki. W poduszce znajduje się 90 kanalików specjalnie wydrążonych, by odprowadzać powietrze. Dodatkowo każda poduszka posiada w komplecie jedną welurową poszewkę z zamkiem.

Wymiary Sissel Plus.

Wymiary

Rozmiar uniwersalny - regulacja poprzez wyjmowaną wkładkę.
Szerokość 47cm, długość 33cm, wysokość 11/14 cm

Sissel Classic to produkt szwedzki

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Szwecji.

Poduszka Sissel Classic objęta jest pięcioletnią gwarancją.

Gwarancja

Producent udziela 5 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

Dlaczego Sissel

 

Oryginalne szwedzkie poduszki Sissel

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2018 Omedika.pl