DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna

DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
DR SAPPORO SHELL poduszka anatomiczna
Dr Sapporo
299,00 zł
    Wysyłka ekspresowa
    Koszt dostawy od 0,00 zł
Ilość sztuk:

Zobacz również

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Lubisz spać na boku i na plecach, ale zawsze budzisz się z bólem kręgosłupa bo poduszka, którą masz jest mało wygodna? Szukasz jednej poduszki, która w końcu pozwoli Ci się wyspać w każdej z tych pozycji i rano wstać bez sztywnego karku i napiętych mięśni? Wypróbuj nowoczesną poduszkę anatomiczną SHELL od Dr Sapporo, której kształt jest wynikiem skrupulatnej pracy nad fizjonomią człowieka, dający Ci gwarancję idealnego dopasowania i zdrowo przespanych nocy.

 

Innowacyjny kształt zapewni Ci zdrowy sen

Poduszka, która nie jest ani prostokątna, ani kwadratowa, nie ma jednostronnego profilu to właśnie SHELL od Dr Sapporo. Swoim kształtem najbardziej przypomina zaokrąglony z każdej strony trójkąt ze specjalnym wgłębieniem na samym środku. Taka konstrukcja pozwala na właściwe podtrzymanie Twojego kręgosłupa podczas spania na brzuchu jak i na plecach. Poduszka anatomiczna posiada także specjalne wzniesienie, którego zadaniem jest podtrzymanie odcinka szyjnego Twojego kręgosłupa, dzięki czemu poduszka wymusi utrzymanie Twoje ciała w naturalnym położeniu. Tak odciążone mięśnie i kręgi w końcu będą mogły odpocząć, a Ty każdego ranka będziesz budzić się bez bólu i pełen energii do życia.

 

Pianka memory dla lepszych właściwości ortopedycznych

Pianka z pmięcią kształtu, w całości wypełnia poduszkę SHELL. Jej wykorzystanie pozwala na utrzymanie Twojej głowy w odpowiedniej i ergonomicznej dla Ciebie pozycji, zachowując przy tym wysoki komfort użytkownia. 

 

Odpowiednia, gdy lubisz spać na boku….

Poduszka SHELL została na bokach specjalnie spłaszczona, aby zapewnić Twojemu kręgosłupowi odpowiednie podparacie podczas spania na boku. Aby zając prawidłową pozycję, połóż głowę na jednym z boków poduszki tak, aby kontur Twojej twarzy wystawał poza jej krawędź. Takie ułożenie wymusi na Tobie przyjęcie embrionalnej pozycji ciała – czyli najbardziej naturalnej, a jednocześnie najlepszej dla człowieka pozycji do spania. Dzięki poduszce SHELL Twoje barki ułożone zostaną swobodnie i neutralnie. Twoja twarz opierać się będzie na lekko ukośnym miejscu, dzięki któremu Twoje drogi oddechowe pozostaną udrożnione. Miejsce to tworzy także kierunek liftingujący dla skóry – Twoja skóra podczas snu będzie się delikatnie naciągać zgodnie z kosmetyczną sztuką masażu liftingującego. W ten sam sposób profesjonalnie aplikowane są także kosmetyki do twarzy. A co za tym idzie – obudzisz się nie tylko wypoczęty, ale także nieco odmłodzony.

 

…i na plecach

Poduszka SHELL jako jedyna dostępna na rynku umożliwia wygodny sen w prawidłowej pozycji zarówno na boku jak i na plecach. Wystarczy, że ułożysz swoją głowę w specjalnie obniżonym zagłębieniu pośrodku poduszki, aby Twój kręgosłup był prawidłowo podparty przez całą noc – zachowując jego neutralną pozycję. Tył Twojej głowy znajdzie się w owalnym zagłębieniu specjalnie dostosowanym do kształtu czaszki zaledwie 3 cm nad materacem. Spowoduje to także wyprofilowanie odcinka szyjnego, pozostawiając pod nim dopasowane do lordozy szyjnej wzniesienie. Szeroki profil poduszki pod stawy barkowe i łagodne zejście profilu szyjnego sprawia, że poduszka SHELL nie opiera się na bezpośrednio na Twoich ramionach – co umożliwi Ci swobodne oddychanie i maksymalne rozluźnienie mięśni karku. Taka pozycja to gwarancja spokojnego snu i bezbolesnych poranków.

 

Poduszka anatomiczna, która zadba o Twoje zdrowie

Zdrowotny wpływ poduszki SHELL na Twój kręgosłup potwierdza zakwalifikowanie jej do rangi wyrobów medycznych. Do tego aż 10-letnia gwarancja daje Ci pewność, że poduszka się nie odkształci i przez długie lata będzie w 100% spełniać swoją funkcję. Gratis otrzymasz także zestaw ćwiczeń na kręgosłup, które dodatkowo wspomogą zlikwidować bóle w szyjnym odcinku kręgosłupa. Wykonasz je z łatwością - oczywiście z wykorzystaniem poduszki SHELL.

 

Unikalny design ozdobi także Twój pokój

Kto powiedział, że poduszka ortopedyczna musi być mało atrakcyjna? Nad wyglądem i kolorystyką poduszki SHELL pracowało grono najlepszych projektantów – wszystko po to, aby mogła cieszyć nie tylko Twój kręgosłup, ale także i oczy.

 

Perfekcyjnie szybkie czyszczenie

Nie musisz martwić się praniem i długim suszeniem poduszki SHELL. Aby utrzymać ją w doskonałej kondycji wystarczy, że będziesz ją okresowo wietrzyć lub przecierać na sucho. Poszewkę możesz łatwo zdjąć za pomocą suwaka i wyprać w pralce w temp. 40⁰C. Tak zadbana poduszka anatomiczna będzie Ci długo i wygodnie służyć dbając o Twoje zdrowie.

W naszej ofercie znajdują się poduszki ergonomiczne w wielu modelach, zapraszamy do zapoznania się! 

Specyfikacja

Wyrób medyczny Tak
Wymiary 52 cm x 35 cm x 8-10 cm
Skład poszewki 99% Poliester, 1% Elastan
Skład wypełnienia Pianka z pamięcią - Blue Memory Foam 
Sposób czyszczenia Przecieranie na sucho, wietrzenie. Poszewkę prać w pralce w temp. 40⁰C
Gwarancja 10 lat
Miejsce produkcji Polska

 

Produkty polecane

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
ocenaocenaocenaocenaocena
Justyna, 9 Marzec 2022 (15:41)
Poduszka super do spania na plecach, na boku niestety u mnie się nie sprawdza.
ocenaocenaocenaocenaocena
Kasia, 23 Kwiecień 2019 (22:07)
Bolał mnie kark i kupiłam tę poduszkę, śpi się dobrze. Wygodna na plecach i na boku.

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk