MEDISANA NM 860 masażer karku Shiatsu

MEDISANA NM 860 masażer karku Shiatsu
MEDISANA NM 860 masażer karku Shiatsu
MEDISANA NM 860 masażer karku Shiatsu
Medisana
459,00 zł
    Dostępny na zamówienie
    Koszt dostawy od 0,00 zł
Ilość sztuk:

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Twój tryb życia sprawia, że coraz częściej w ciągu dnia miewasz problemy z bolącym i sztywnym karkiem? Jedyne o czym marzysz to porządny masaż, który pomógłby Ci się zrelaksować i rozluźnić? Z masażerem NM860 nie musisz wychodzić z domu, aby poradzić sobie ze spiętymi mięśniami! Masaż Shiatsu zamknięty w tym urządzeniu wraz z intuicyjną regulacją intensywności sprawi, że sztywny kark i złe samopoczucie przestaną być Twoim problemem.

 

4 obrotowe głowice zapewniają odprężający i leczniczy masaż Shiatsu

Czym jest masaż Shiatsu? W medycynie japońskiej to punktowe uciskanie palcami określonych miejsc na ciele - nawiązujących do chińskiej akupunktury - których celem jest złagodzenie napięć mięśniowych oraz przywrócenie optymalnego przepływu siły życiowej. Innymi słowy masaż Shiatsu pomoże Ci odzyskać harmonię pomiędzy ciałem a duszą. Masażer NM860 posiada wbudowane aż cztery głowice działające jak tradycyjny masaż Shiatsu – z tą różnicą, że możesz go wykonywać w zaciszu swojego domu. Masaż ten ukoi Twoje nerwy, rozbije spięte mięśnie i pozwoli Ci się zrelaksować.

 

Stosuj masażer MN860 także na inne części ciała

Masażer Shiatsu NM 860 został zaprojektowany przede wszystkim do masażu w obrębie szyi i ramion, jednak jego konstrukcja sprawia, że możesz go używać także na plecy, biodra oraz górne i dolne części nóg. Wystarczy, że przyłożysz NM860 do wybranej części ciała i przytrzymasz go w miejscu podczas masażu – odprężająca i zdrowotna siła Shiatsu podziała wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

 

Funkcja ogrzewania dla jeszcze większej przyjemności

NM860 jest wyposażone w dodatkową funkcję ogrzewania w głowicach masujących, którą możesz włączyć kiedy tylko będziesz chciał. To unikalne połączenie intensywnego masażu Shiatsu z subtelnym ciepłem sprawia, że masaż jest jeszcze bardziej skuteczny i ma leczniczy wpływ na zdrowie – poprawia krążenie krwi w organizmie - sprowadzający się do wygodnego relaksu..

 

Intuicyjne sterowanie intensywnością masażu

Nie musisz zawracać sobie głowy żadnymi przyciskami sterującymi intensywnością masażu – służą do tego specjalne miejsca na ręce – pasy - na zakończeniach kołnierza. W ten sposób przyciągniesz urządzenie do siebie zwiększając siłę jego oddziaływania! Gdy stwierdzisz, że odczucie jest zbyt mocne wystarczy ze poluzujesz naciągniecie. Sterujesz tak, jak Ci wygodnie – abyś mógł czerpać z masażu jak największą przyjemność i uczucie prawdziwego odprężenia.

 

Wbudowany panel ułatwia obsługę

Na wbudowanym w masażer panelu znajdziesz 3 przyciski sterujące pracą NM860. Jeden odpowiada za włączenie i wyłączenie urządzenia, drugi oznaczony „Massage” pozwala na ustawienie poziomu prędkości głowic, a trzeci – „Warmth” – aktywuje dodatkowe grzanie. Panel znajduje się w wygodnym miejscu, co pozwoli Ci się skupić na relaksującym masażu, bez konieczności szukania pilota.

 

Automatyczne wyłączenie dla większej wygody

Dzięki wbudowanemu timerowi nie musisz samodzielnie kontrolować czasu trwania masażu. Rekomendowana długość jednego seansu to 15 minut i właśnie po takim czasie masażer NM860 automatycznie się wyłączy – a Ty będziesz mógł skupić się całkowicie na relaksie i odprężeniu.

 

Proste i szybkie czyszczenie

Aby jak najdłużej zachować masażer w doskonałej kondycji czyść go używając do tego celu lekko wilgotnej gąbki bez żadnych detergentów. Możesz także - za pomocą suwaka – ściągnąć osłonę głowic masujących i wyprać ją w max. temperaturze 30 °C. Przechowuj masażer NM860 w suchym i czystym miejscu – najlepiej w oryginalnym opakowaniu – a będzie Ci wygodnie i zdrowo służył przez wiele lat.

Specyfikacja

Model MEDISANA NM 860
Rodzaj masażu Masaż Shiatsu
Ilość głowic masujących 4
Ilość poziomów prędkości obrotowej 2
Regulacja intensywności Tak
Miejsce stosowania Szyja, ramiona, plecy, brzuch, górna i dolna część nóg
Funkcja ogrzewania Tak
Max. czas pracy 15 min
Zasilanie Sieciowe
Moc Wejście: 100 - 240V~, 50/60 Hz, 800mA
Wyjście: 12V 1500 mA
Wodoodporny Nie
Materiał Poliester
Automatyczne wyłączenie Tak, po 15 minutach
Wymiary 58 cm x 34 cm x 20 cm
Waga Ok. 1,55 kg
Do użytku wewnętrznego Tak
Gwarancja 24 miesiące
Skład zestawu
  • Masażer Shiatsu MEDISANA NM 860
  • Zasilacz
  • Instrukcja osbługi

 

Produkty polecane

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk