SISSEL PILATES ROLLER PRO wałek do Pilatesu twardy

SISSEL PILATES ROLLER PRO wałek do Pilatesu twardy
SISSEL PILATES ROLLER PRO wałek do Pilatesu twardy
SISSEL PILATES ROLLER PRO wałek do Pilatesu twardy
SISSEL PILATES ROLLER PRO wałek do Pilatesu twardy
Sissel
259,00 zł
  Wysyłka ekspresowa
  Koszt dostawy od 16,99 zł
Kolor:
Niebieski
Szary
Ilość sztuk:

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Pilates Roller Pro to idealne uzupełnienie ćwiczeń na macie. Roller wspomaga koordynację i stabilizację. Doskonale nadaje się do ćwiczeń oraz do rehabilitacji.

 • właściwy dla podstawowych i zaawansowanych ćwiczeń

 • rozszerza zakres ćwiczeń z zakresu Pilates

 • powierzchnia bardziej chropowata niż Sissel Pilaste Roller  

 • doskonale nadaje się do zaawansowanych ćwiczeń w profesjonalnych siłowniach i fitness klubach

 • zawiera plakat z ćwiczeniami
   

Twardy wałek do ćwiczeń Sissel Pilates to propozycja dla osób, które rozpoczynają przygodę na macie i zaawansowanych użytkowników. Poza tym świetnie sprawdza się również przy masażu, doskonale rozluźniając mięśnie oraz łagodząc dolegliwości bólowe. Sissel Roller pozwala rozszerzyć zakres ćwiczeń tych wykonywanych zarówno w domu, jak i w sali treningowej. Tym samym sprawia, że można wykorzystywać możliwości ciała, a także pomaga urozmaicić zajęcia, wprowadzać nowe zadania, a także modyfikować te już znane. Wałek rehabilitacyjny twardy, jaki oferujemy na omedika.pl, jest wykonany z trwałych i odpornych na odkształcenie materiałów. Dlatego właśnie można mieć pewność, że na długo zachowa swój pierwotny kształt. Lekko chropowata powierzchnia świetnie sprawdza się przy wykonywaniu ćwiczeń. Jest także przyjemna w dotyku. Wałki do ćwiczeń są coraz częściej wykorzystywane na zajęciach rehabilitacyjnych oraz usprawniających dla osób w różnym wieku i z różnymi możliwościami oraz dolegliwościami. Z zasady Sissel Pilates sprawia również, że trening na macie czy na dywanie jest bardziej efektywny. Zwiększa poziom trudności ćwiczeń, wymaga odpowiedniej koordynacji, stabilizacji i pracy mięśni głębokich. Dlatego po Sissel Roller sięgają trenerzy, fizjoterapeuci, seniorzy, osoby, które potrzebują dopasowanej aktywności i zdrowego wysiłku. To najlepsze narzędzie do rolowania, które przygotowuje ciało do treningu, ale również doskonale sprawdza się, gdy chce się rozluźnić mięśnie po ciężkim dniu. Wypróbuj wałek rehabilitacyjny twardy.
 

Dostępne kolory: jednolity niebieski lub szary

 • syntetyczna guma

 • średnica: 15 cm

 • długość: 90 cm 
   

Zobacz przykładowe ćwiczenia z wykorzystaniem wałka do zaawansowanych ćwiczeń Pilates

UWAGA! NIE ZAWIERA SZKODLIWYCH FTALANÓW (uelastyczniaczy)

 

Produkty polecane

Opinie

Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk