MIMOS P Poduszka ortopedyczna dla niemowląt

Opis produktu

MIMOS P
Poduszka dla niemowląt zapobiegająca i redukująca zniekształcenia głowy

 

Poduszka medyczna dla niemowląt MIMOS P

 

Cechy MIMOS

Cechy

Poduszka MIMOS P to atestowany, specjalistyczny wyrób medyczny klasy I, posiadający szereg certyfikatów. Poduszka redukuje nacisk główki dziecka na podłoże, co sprawia, że zapobiega spłaszczaniu się główki oraz leczy już powstałe zniekształcenia.

Poduszka jest wygodna i mięciutka. Została wykonana w nowej technologii o trójwymiarowej strukturze z systemem aero 3D, z materiałów w 100% bezpiecznych dla dzieci.

Poduszka umożliwia łatwe poruszanie głową i szyją niemowlęcia, co redukuje asymetrię mięśni. Nie ma potrzeby zmieniania pozycji dziecka podczas snu.

Sissel Classic - dla kogo?

Dla kogo?

Poduszka MIMOS P  przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Zalecana dla dzieci, ktorych obwód główki wynosi miedzy 36 a 46 cm. 

Dzięki skróconej szerokości idealnie pasuje do wózka, fotelika samochodowego czy bujaczka aby nasi najmłodsi mieli komfort podczas podróży lub zabaw. 

 

Sissel MIMOS- materiały i wykonanie.

Materiały i wykonanie

Poduszka MIMOS została wykonana z wysokiej jakości dzianiny dystansowej 3D, która znalazła również zastosowanie w produktach przeciwodleżynowych. Dzianina dzięki swojej strukturze przepuszcza powietrze ze wszystkich stron, zapewniając naturalną regulację termiczną i odprowadzanie wilgoci.

Poduszka jest łatwa w praniu i suszeniu. Nadaje się również do recyklingu i nie zagraża środowisku. 

Ważne: Mimos to produkt medyczny i sterylny. Po otwarciu folii zabezpieczającej nie podlega zwrotom. Wymianie lub zwrotowi podlega tylko oryginalnie zapakowana poduszka.

 

Wymiary poduszki MIMOS

Wymiary

Szerokość: 18.5cm - Wysokość: 22,5cm - Głębokość: 4cm

Przeznaczona dla dzieci, u których obwód główki znajduje się w przedziale 36 - 46 cm. 
   

 


Omedika
Copyright © 2011-2018 Omedika.pl - Omegasoft sc | ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, Budynek C. 40-384 Katowice
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość 'Omedika' stanowi zaproszenie do składania ofert.