Sissel Tour - poduszka lędźwiowa

Cena: 89,00 zł
Kolor:
Czarny

    48hWysyłka do 48h
    koszt dostawyKoszt dostawy od 8,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

Poduszka lędźwiowa Sissel Tour gwarantuje właściwe podparcie ortopedyczne dla partii lędźwiowej kręgosłupa, zmniejsza i zapobiega dolegliwościom związanymi z przeciążeniami i urazami partii lędźwiowej. Sissel Tour jest polecana wszystkim osobom, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej.

Poduszka Sissel Tour zapewnia właściwe utrzymanie kręgosłupa w optymalnym położeniu, dzięki czemu zmniejsza ból odcinka lędźwiowego, powstającego podczas długotrwałego siedzenia. Może być stosowana w samochodzie, pracy oraz w domu. 

Korzystanie z poduszki Sissel Tour wpływa znacząco na zachowanie zdrowia, pełnej sprawności ruchowej i tym samym na poprawę komfortu życia, minimalizując negatywny wpływ siedzącego trybu życia. Dzięki swoim właściwościom i zastosowanemu kształtowi, poduszka doskonale wypełni przestrzeń między oparciem siedzenia, a ciałem. Sissel Tour posiada regulowany pasek umożliwiający zamontowanie poduszki do siedzenia samochodu, krzesła czy fotela.

Poduszka jest wyposażona w poszewkę bawełnianą.

Poduszka lędźwiowa pod plecy Sissel Tour jest idealna do siedzeń bez regulacji podparcia lędźwi, a mocowanie do siedzenia poprzez podłużny pasek umożliwiający swobodne dopasowywanie do indywidualnych potrzeb.

Uwaga! Jedyna poduszka w Polsce z możliwością stosowania w samochodach z bocznymi poduszkami powietrznymi montowanymi w fotelach!!!

 

Dlaczego warto wybrać Sissel Tour:

  • mocowanie do siedzenia poprzez podłużny pasek umożliwiający swobodne dopasowywanie do indywidualnych potrzeb
  • idealny do siedzeń bez regulacji podparcia lędźwi
  • wymiary: 31,5 x 25,5 x 5,5 cm
  • wycięty z pianki PU
  • wyposażony w bawełnianą poszewkę

 

 

Historia Sissel

Pierwsza poduszka ortopedyczna Sissel powstała w roku 1986 jako efekt pracy szwedzkiego przedsiębiorcy Carla-Emila Christensena oraz jego żony Sidsel. Pani Christensen cierpiała z powodu uporczywych bólów kręgosłupa szyjnego i para od dłuższego czasu szukała sposobu na pozbycie się tego niedogodnego problemu. Testując wiele urządzeń i rozwiązań doszli w końcu do wniosku, że spory wpływ na właściwą kondycję kręgosłupa szyjnego ma właściwa pozycja ciała w trakcie snu. Kierując się tą myślą zaczęli szukać takiego kształtu poduszki, który pozwoliłby na właściwe wsparcie szyi i barków w pozycji leżącej. Sidsel będąc terapeutką posiadała profesjonalną wiedzę, którą wykorzystała w tworzeniu nowej, mającej w niedługim czasie zrewolucjonizować sposób spania ludzi na całym świecie, poduszki. Tak narodziła się pierwsza poduszka ortopedyczna Sissel.

 

 

Oryginalne szwedzkie poduszki ortopedyczne Sissel

Poduszka Sissel od samego początku zyskiwała pozytywne opinie wśród terapeutów, rehabilitantów i lekarzy. Stała się ona także przedmiotem doświadczeń nierzadko prowadzących do jej udoskonaleń. Skuteczność, pozytywny wpływ na organizm oraz wysoki komfort jaki daje spanie na poduszkach marki Sissel znalazły odzwierciedlenie w wynikach wielu badań. 

Początkowo poduszka Sissel sprzedawana była tylko na terenie Szwecji. Rosnące zainteresowanie oraz zapytania o poduszkę sprawiły, że w roku 1990 RUHEWOHL/SISSEL® neck pillow (tak nazwano firmę w niemiecko języcznych krajach) rozpoczęło sprzedaż poduszek w Europie Centralnej. Poduszki marki Sissel kolejno wprowadzane były na rynki poszczególnych krajów nie tylko europejskich ale także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Reorganizacja przedsiębiorstwa w roku 2001 pozwoliła na dalszy rozwój firmy. Od tego czasu produkty Sissel są dostępne już w ponad 25 krajach na całym świecie. Do dziś setki tysięcy profesjonalistów na całym świecie poleca stosowanie produktów Sissel do terapii ruchowej, rehabilitacji i zapobiegania przyszłym problemom.

Utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami, terapeutami oraz specjalistami było zawsze najwyższym celem firmy Sissel. To z ich konstruktywnym wpływem, sugestiami i pomocą powstał szereg ponadprzeciętnych produktów do ochrony zdrowia, utrzymania sprawności fizycznej, rehabilitacji i terapii.  

Sissel – zdrowe siedzenie, spanie, poruszanie

 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2018 Omedika.pl