Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

DR SAPPORO VENTO mata przeciwodleżynowa 90 x 200 cm

DR SAPPORO VENTO mata przeciwodleżynowa 90 x 200 cm
DR SAPPORO VENTO mata przeciwodleżynowa 90 x 200 cm
DR SAPPORO VENTO mata przeciwodleżynowa 90 x 200 cm
Cena: 169,00 zł

    brakNiedostępny
    koszt dostawyKoszt dostawy od 13,90 zł

Ilość sztuk
-
+
Chwilowo brak

Opis produktu

Opinie

Opis produktu

Mata przeciwodleżynowa Dr Sapporo VENTO to poduszka z tkaniny 3D, wyprodukowana przez polską firmę Dr Sapporo. Równoramiernie rozkłada nacisk ciała na powierzchnie oraz zapewnia swobodą cyrkulację powietrza.

 

Cechy

Mata VENTO usuwa zjawisko kumulacji wagi, umożliwia swobodny przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Dzięki siatce, z której jest wykonane, mata zapewnia stałą cyrkulację powietrza,  dodatkowo odprowadza wilgotność spod ciała, co jest niezbędne przy profilaktyce przeciwodleżynowej oraz w leczeniu odleżyn. Zapewnia wysoki komfort podczas długiego leżenia oraz przyśpiesza rekonwalescencję. Mata wyposażona jest w gumowe taśmy, które umożliwiają stabilne przymocowanie maty do materaca.

Mata VENTO produkcji DR SAPPORO oznaczona jest międzynarodowym znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny klasy I spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC.

 

Dla kogo?

Mata VENTO zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, w stanach pooperacyjnych i pourazowych spędzających większość czasu w łóżku.

 

Materiały i wykonanie

VENTO została wykonana z siatki trójwymiarowej, który pod wpływem ucisku punktowego podda się naciskowi, natomiast przy nacisku na większą powierzchnie nie ulega ciężarowi, zachowując strukturę otwartych kanałów. W obu przypadkach przepływ powietrza możliwy jest w płaszczyźnie poziomej. Produkt został wykonany z materiału charakteryzującego się dużą elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. 

 

Wymiary

Szerokość 90 cm, długość 200 cm, wysokość 7-8 mm

 

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

 

Gwarancja

Producent udziela 2 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2019 Omedika.pl