Dr Sapporo VENTO Mata przeciwodleżynowa 90 x 200 cm

Cena: 139,00 zł

    24hW magazynie. Wysyłka do 24h
    koszt dostawyKoszt dostawy od 8,90 zł

Ilość sztuk
-
+

Opis produktu

Opinie

Mata przeciwodleżynowa Dr Sapporo VENTO 

to poduszka z tkaniny 3D, wyprodukowana przez polską firmę Dr Sapporo. Równoramiernie rozkłada nacisk ciała na powierzchnie oraz zapewnia swobodą cyrkulację powietrza. 

 

Cechy

Mata VENTO usuwa zjawisko kumulacji wagi, umożliwia swobodny przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Dzięki siatce, z której jest wykonane, mata zapewnia stałą cyrkulację powietrza,  dodatkowo odprowadza wilgotność spod ciała, co jest niezbędne przy profilaktyce przeciwodleżynowej oraz w leczeniu odleżyn. Zapewnia wysoki komfort podczas długiego leżenia oraz przyśpiesza rekonwalescencję. Mata wyposażona jest w gumowe taśmy, które umożliwiają stabilne przymocowanie maty do materaca.

Mata VENTO produkcji DR SAPPORO oznaczona jest międzynarodowym znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny klasy I spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC.

Dla kogo?

Mata VENTO zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, w stanach pooperacyjnych i pourazowych spędzających większość czasu w łóżku.

Materiały i wykonanie

VENTO została wykonana z siatki trójwymiarowej, który pod wpływem ucisku punktowego podda się naciskowi, natomiast przy nacisku na większą powierzchnie nie ulega ciężarowi, zachowując strukturę otwartych kanałów. W obu przypadkach przepływ powietrza możliwy jest w płaszczyźnie poziomej. Produkt został wykonany z materiału charakteryzującego się dużą elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. 

Wymiary

Szerokość 90 cm, długość 200 cm, wysokość 7-8 mm

Miejsce produkcji

Wyprodukowano w Polsce.

Gwarancja

Producent udziela 2 letniej gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady ukryte, wynikające z winy producenta.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i wad powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu.
Reklamacje w oparciu o gwarancję realizowane są na podstawie kopii dowodu zakupu w miejscu nabycia.

 

Dlaczego Dr Sapporo?

 

Firma Dr Sapporo działa na rynku od roku 2003. Jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości poduszek, materacy ergonomicznych oraz innych produktów ortopedycznych zapewniających prawidłowe ułożenie kręgosłupa.

 

Materiały używane do produkcji są najwyższej jakości. Są to najnowszej generacji termoplastyczne pianki z pamięcią oraz pianki wysokoplastyczne. Poduszki produkowane przez firmę Dr Sapporo zalecane są m.in. przy niespecyficznych bólach karku, szyi i głowy, przy zmianach dyskopatycznych kręgosłupa szyjnego, wspomagająco przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego, przy zwyrodnieniach stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego.

Badania (atesty) potwierdzają, że produkty Dr Sapporo pozytywnie wpływają na poprawę stanu  zdrowia, zapewniając wysoki komfort odpoczynku i samopoczucia. Wyroby oznaczone są znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny I klasy, spełniają wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC.

Poduszki ortopedyczne (Nuvo, Open, Twin Plus, Twin, Flex Plus, Flex, Jazz, Blues, Swing, Max Plus, Bossanova) produkowane są w Polsce.

Dr Sapporo jest również wyłącznym przedstawicielem w Polsce takich firm, jak BackJoy ze Stanów Zjednoczonych, czy Zamst z Japonii.

Opinie

Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:
10/10
Twój nick lub imię:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Copyright © 2011-2018 Omedika.pl