Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

Piłki do rehabilitacji, masażu, pilatesu

Przy treningu, rehabilitacji, w różnego rodzaju terapiach często się sięga po poręczne piłki do masażu. Korzystają z nich zarówno specjaliści, jak i ci wszyscy, którzy chcą zminimalizować dolegliwości bólowe, zrelaksować się, efektywnie ćwiczyć. Dostępne w różnych wariantach piłki do rehabilitacji, jakie oferujemy na omedika.pl, stają się doskonałym i prostym w obsłudze narzędziem, które poprawia kondycję i krążenie, wzmacnia mięśnie, jest doskonały przy treningu równowagi oraz daje szansę na relaks po intensywnych ćwiczeniach.
Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

Wiele osób sięga po piłki do pilatesu oraz te przeznaczone do masażu. To rewelacyjne alternatywy dla modeli gimnastycznych, a ich twardość, materiały, z jakich są produkowane oraz przeznaczenie sprawia, że stają się doskonałym dodatkiem dla współczesnego człowieka. Rewelacyjnie sprawdzają się po intensywnych treningach, w czasie kontuzji oraz w walce z bólem.

Piłki do rehabilitacji najlepszej jakości

Pozwalają szybciej wrócić do formy po zabiegach i chorobach. Poza tym piłki do masażu są niewielkie, można je ze sobą wszędzie zabrać oraz korzystać tak często tak jak się potrzebuje. Poza tym piłki do rehabilitacji są wykonane z najlepszej jakości materiałów i zaprojektowane zgodnie z wiedzą na temat funkcjonowania ludzkiego ciała oraz na bazie doświadczeń specjalistów w dziedzinie sportu, a także fizjoterapii. Dlatego właśnie bez problemu można dopasować optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb. Z drugiej strony piłki do pilatesu to także rewelacyjny dodatek do tej popularnej metody ćwiczeń. Jest chętnie wybierana przez mężczyzn, kobiety i z zasady usprawnia funkcjonowanie całego organizmu, wzmacnia mięśnie głębokie, sprzyja rozciąganiu oraz uelastycznia ciało. Poza tym piłki są wykorzystywane także przez wielbicieli crossfitu oraz miłośników innych dyscyplin. Powszechnie są stosowane w gimnastyce korekcyjnej czy rehabilitacji, ponieważ są prostym i skutecznym narzędziem. Pozwalają samodzielnie wykonać masaż lędźwiowo-powięziowy oraz są świetne przy różnego rodzaju urazach i kondycjach. A Ty, jakie przyrządy do ćwiczeń wybierzesz?
Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk