Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

SUMMER INFANT niania cyfrowa video Wide View DUO

SUMMER INFANT niania cyfrowa video Wide View DUO
SUMMER INFANT niania cyfrowa video Wide View DUO
SUMMER INFANT niania cyfrowa video Wide View DUO
SUMMER INFANT niania cyfrowa video Wide View DUO
SUMMER INFANT niania cyfrowa video Wide View DUO
1 099,00 zł
    Niedostępny
    koszt dostawyKoszt dostawy od 0,00 zł
Ilość sztuk:
Chwilowo brak

Opis produktu

Specyfikacja

Opinie

Opis produktu

Chcesz aby Twój Skarb mógł spokojnie drzemać w ciągu dnia, unikając sytuacji ,w której obudzisz go sprawdzając czy nadal śpi? Dzięki elektronicznej niani Wide View 2.0 na odległość zobaczysz i usłyszysz swoje Dziecko bez ryzyka, że zakłócisz jego słodki sen. Co najważniejsze, możesz z niej korzystać także nocą – dźwięk i obraz nawet wtedy będzie doskonały. DUO jest wersją z dwoma kamerami, co pozwoli Ci na jednoczesny podgląd dwóch pokoi.

 

Łatwy w obsłudze 5-calowy monitor z funkcją zoom

Nowoczesne szerokokątne kamery wraz z niezwykle wysokiej jakości kolorowym 5’’ monitorem przekaże Ci dokładny dźwięk i obraz z pokoju Twojego Maluszka – a to wszystko w czasie rzeczywistym! Możesz mieć oko na swojego Maluszka podczas jego drzemki i zabawy. Wide View posiada także funkcję zoom, która w razie potrzeby pozwoli Ci na jeszcze dokładniejszą obserwację sytuacji w pokoju Twojego Dziecka.

 

Prosta obsługa panelem dotykowym i walkie-talkie

Ekran Wide View jest dotykowy, dzięki czemu bardzo łatwy w obsłudze. Bez problemu przybliżysz widok czy też skomunikujesz się z dzieckiem np. podczas gdy będziesz szedł do jego pokoju. Twój głos uspokoi Maluszka, dzięki czemu chwilowe czekanie na Ciebie będzie dla niego dużo mniejszym stresem. Niania działa jak walkie-talkie – gdy będzie służyć jako Twoje oko na dzieci podczas zabawy, z łatwością zareagujesz na odległość, gdyby Maluchy się za bardzo rozszalały.

 

Daleki zasięg – aż 240 metrów!

240 metrów – na taką odległość od kamery możesz odejść z monitorkiem bez obaw o utratę zasięgu. Pozwoli Ci to na spokojne wypicie gorącej kawy, w czasie gdy Maluszek śpi, nie tylko w drugim pokoju, ale nawet na ogrodzie, w altanie.

 

Natężenie dźwięku sygnalizowane diodą LED

Jeśli z jakiś przyczyn wyciszysz monitorek, o dochodzących dźwiękach z pokoju Twojego Dziecka poinformują Cię kolorowe diody nad ekranem. Będziesz mógł np. spokojnie porozmawiać przez telefon, a gdy zauważysz coraz bardziej czerwone diody oznaczające bardzo głośne zachowanie Maluszka, spokojnie zareagujesz bez nagłych krzyków dochodzących do słuchawki rozmówcy.

 

Lampka nocna utuli Maluszka do snu

Dzieci boją się ciemności – szczególnie te małe. Dużo lepiej czują się w półmroku – właśnie taką delikatną poświatę zapewnia wbudowana w kamerę lampka nocna. Możesz nią sterować z poziomu monitorka. Twój Maluszek już zawsze będzie czuć się bezpiecznie w miło i przyjemnie oświetlonym pokoiku.

 

Funkcja zdalnego pomiaru temperatury w pokoju dziecka

Często zastanawiasz się czy w pokoju Twojej Pociechy jest wystarczająco ciepło? A może za gorąco? Kontrolę nad temperaturą w sypialni Maluszka pomoże Ci sprawować wbudowany w kamerę termometr. Wartość stopni aktualnie panujących w pomieszczeniu znajdziesz na monitorze – dzięki czemu w razie potrzeby będziesz wiedział kiedy zareagować np. dodatkowo przykrywając Dziecko.

 

Automatyczne przejście w tryb nocny

Kamera będzie przesyłać doskonały obraz w dzień, ale także i w nocy! Dzięki funkcji automatycznego noktowizora nie musisz robić zupełnie nic, a niania samoczynnie zacznie przesyłać biało-czarny obraz, gdy tylko wykryje słabsze oświetlenie lub jego całkowity brak. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie stracisz z oczu swojego Maluszka.

 

Możliwość korzystania z 4 kamer jednocześnie!

Jeśli masz więcej niż jedno małe dziecko, nie musisz kupować osobnych zestawów niań – wystarczy, ze do Wide View dokupisz kolejne kamery. W wersji DUO masz już w zestawie 2, ale z monitorem możesz sparować ich aż 4 – więc 4 pokoje będą w zasięgu Twojego wzroku – jednocześnie!

 

Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii

Nie musisz się martwić, że monitor nagle się wyłączy z powodu wyczerpanych akumulatorów. Wskaźnik zużycia baterii poinformuje Cię kiedy poziom naładowania będzie już bardzo niski – bez problemu zdążysz go podłączyć do prądu, nawet gdy musiałbyś przejść 200 metrów.

 

Specyfikacja

Model Wide View 2.0
Zasięg do 240 metrów
Funkcje kamery Zdalne powiększanie obrazu (zoom in & zoom out), walkie-talkie, tryb pracy nocnej Night Vision, termometr
Typ obiektywu Szerokokątny
Lampka nocna Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Przekątna ekranu 5'
Aktywacja dźwiękiem Tak, kolorowe diody LED
Wymiary kamery 8,5 cm x 10,3 cm
Wymiary monitora 14 cm x 9 cm x 2 cm
Wskaźnik poziomu baterii Tak
Zasilanie Sieciowe i akumulatorowe
Możliwość zastosowania dodatkowych kamer Tak, max. 4
Gwarancja 12 miesięcy
Skład zestawu
  • Niania elektroniczna Wide View 2.0
  • Dodatkowa kamera
  • 2x zasilacz
  • Instrukcja obsługi

 

Produkty polecane

Opinie

Podziel się wiedzą z innymi i napisz w kilku słowach jak oceniasz ten produkt, co sądzisz o jego wykonaniu, jak produkt sprawdza się w praktyce itd.?
Imię:
Twoja ocena:
Wypełnij:
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk