Kołdry syntetyczne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej klasy kołdry syntetyczne. Określenie „kołdra syntetyczna” oznacza wykonanie kołdry z włókien i materiałów silikonowych bądź poliamidowych – czyli przetworzonych chemicznie. Włókna te nie mają pochodzenia naturalnego, jednak wykazują podobną izolację cieplną do ich naturalnych odpowiedników, czyli kołder z puchu i pierza. Kołdry syntetyczne często nazywane są kołdrami poliestrowymi, silikonowymi lub silikonowanymi. Kołdry syntetyczne są bardzo wytrzymałe i można je bez obaw prać w wysokich temperaturach – są szczególnie polecane dla alergików, ponieważ włókna syntetyczne nie posiadają żadnych alergenów. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje kołder syntetycznych – szeroki wybór rozmiarów i materiałów wykończeniowych pozwoli Ci dobrać kołdrę odpowiednią dla siebie. To ważne, aby kołdrę syntetyczną wybierać z rozwagą – sztuczne włókna nie posiadają właściwości termoregulacyjnych, a co za tym idzie – źle dobrana kołdra może doprowadzić do przegrzania organizmu podczas snu.

 

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

POOFI Poduszka ciążowa kremowo-szara

299,00 zł 279,00 zł

POOFI Poduszka ciążowa organic nugat

299,00 zł 279,00 zł

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kołdry syntetyczne. Przede wszystkim są tańsze od naturalnych i można je prać nawet wysokich temperaturach. Bez problemu da się je również wysuszyć w suszarce bębnowej. Takie właściwości sprawiają, że są doskonałe dla alergików, a ich eleganckie poszycie i wypełnienie najwyższej jakości materiałów gwarantują trwałość i wytrzymałość. Kołdry syntetyczne, jakie oferujemy na  omedica.pl, są miękkie, puszyste i sprężyste, nie przyciągają roztoczy czy kurzu i doskonale sprawdzają się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Rewelacyjne będą również w hotelach oraz pensjonatach.

 

Postaw na nowoczesne kołdry syntetyczne

Producenci stosują różnego rodzaju wypełnienia, które oczywiście wpływają na same właściwości produktu. Popularne kołdry poliestrowe są elastyczne i lekkie oraz wykazują właściwości antystatyczne. Z drugiej strony najlepiej sprawdzają się latem, ponieważ mają zdecydowanie słabsze wartości termoizolacyjne. Kołdry poliestrowe to jeden z najchętniej wybieranych dodatków do sypialni. Przede wszystkim mają doskonale właściwości i są dostępne w standardowych rozmiarach i dzięki temu nie ma problemu, by dobrać do nich odpowiednie pościele. Warto sięgać po produkty wysokiej jakości, ponieważ są one nie tylko gwarancją tego, że produkt będzie nam służył przez lata i nie straci swojego wyglądu i właściwości, ale również tego, że będzie nam się przyjemnie spało.

 

Jaka kołdra będzie najlepsza?

W zależności od rodzaju wypełnienia kołdry silikonowe  będą sprawdzać się latem albo zimą. Na przykład popularne kulki silikonowe w swojej strukturze przypominają puch i rewelacyjnie sprawdzą się w okresach, kiedy jest chłodniej. Nowoczesne kołdry świetnie przepuszczają powietrze i zapewniają ciału tak ważną termoregulację. Dodatkowo wyciąg z aloesu sprawi, że sen będzie wyjątkowo przyjemny. Kołdry silikonowe pokryte są specjalnymi materiałami, które gwarantują to, że wypełnienie nie będzie się przesuwać i całość na długo zachowa swój doskonały wygląd, nawet gdy jest intensywnie używana. Przede wszystkim kołdra z granulatem silikonowym jest przystosowana do samodzielnego prania w domu.

 

Śpij, jak lubisz

Latem warto sięgać po naturalne kołdry bawełniane. To świetne produkty, które zapewniają ciału tak ważną termoregulację i doskonale wchłaniają wilgoć. Dzięki temu sen jest niezwykle komfortowy, nawet gdy panują tropikalne upały. Zimą wiele osób sięga po puchowe kołdry. Z założenia to idealna opcja dla zmarzluchów, którzy mieszkają w zimnych murach i odpowiednia temperatura w czasie snu jest dla nich bardzo istotna. Warto z naszej oferty wybrać takie dodatki jak pościel antyalergiczna. Specjalnie przygotowane komplety w różnych kolorach i rozmiarach sprawią, że noc będzie wyjątkowo przyjemna.

 

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk