Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie

Otulacze bambusowe

Chcesz zapewnić maluszkowi maksimum komfortu? Dzięki delikatnym otulaczom bambusowm Twoje dziecko poczuje się znów jak w brzuchu mamy, co sprawi, że szybko się uspokoi i spokojnie zaśnie.

Otulacz bambusowy to materiał, który działa kojąco na niemowlęta. Pozwala na ciasne otulenie maluszka, co ułatwia proces oswajania się z nowym otoczeniem, rzeczami i zjawiskami. Dzieci śpiące w otulaczach są spokojniejsze i mniej płaczliwe, co ułatwia rodzicom opiekę nad nimi.

Bambus to tkanina o wyjątkowych właściwościach. Jest nie tylko delikatny, ale też działa antybakteryjnie i antygrzybicznie, ponieważ większość mikroorganizmów jest usuwana z tkaniny w naturalny sposób. Otulacz z bambusa jest więc odporny na brzydkie zapachy.

Kolejna istotna cecha tkaniny bambusowej to właściwości termoregulacyjne. Bambus grzeje zimą, a w upalne dni daje poczucie chłodu, co czyni go idealnym materiałem dla niemowlęcia, które jest wrażliwe zarówno na zimno, jak i na przegrzanie.

W naszej ofercie znajdziesz otulacze bambusowe wyłącznie z materiału najwyższej jakości, posiadającego odpowiednie certyfikaty.

 

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk