Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Urządzenia medyczne

 • BEURER BC 40 Ciśnieniomierz nadgarstkowy
  109,00 zł

  BEURER BC 40 Ciśnieniomierz nadgarstkowy

  Ciśnieniomierz BC 40 to nowoczesny, w pełni zautomatyzowany ciśnieniomierz nadgarstkowy, posiadający wskaźników WHO oraz wykrywania arytmii.

 • BEURER BC 50 Ciśnieniomierz nadgarstkowy
  135,00 zł

  BEURER BC 50 Ciśnieniomierz nadgarstkowy

  Ciśnieniomierz BC 50 to nowoczesny, w pełni zautomatyzowany ciśnieniomierz nadgarstkowy, posiadający prócz wskaźników WHO oraz wykrywania arytmii również opatentowany wskaźnik spoczynku.

 • BEURER BC 58 Ciśnieniomierz nadgarstkowy
  189,00 zł159,00 zł

  BEURER BC 58 Ciśnieniomierz nadgarstkowy

  BC 58 firmy Beurer to automatyczny ciśnieniomierz nadgarstkowy służący do pomiaru ciśnienia krwi. Model ten zapamiętuje 60 pomiarów dla 2 osób.

 • BEURER BC 85 Ciśnieniomierz nadgarstkowy
  234,00 zł

  BEURER BC 85 Ciśnieniomierz nadgarstkowy

  Ciśnieniomierz BC 85 to nowoczesny, w pełni zautomatyzowany ciśnieniomierz nadgarstkowy, posiadający prócz wskaźników WHO oraz wykrywania arytmii również opatentowany wskaźnik spoczynku.

 • BEURER BM 44 Ciśnieniomierz naramienny
  151,00 zł129,00 zł

  BEURER BM 44 Ciśnieniomierz naramienny

  BM 44 firmy Beurer to automatyczny ciśnieniomierz naramienny służący do pomiaru ciśnienia krwi. Niezwykle prosty w obsłudze z czytelnym, dużym wyświetlaczem oraz funkcją do automatycznego wyłączania.

 • BEURER BM 49 Ciśnieniomierz naramienny z funkcją mowy
  169,00 zł149,00 zł

  BEURER BM 49 Ciśnieniomierz naramienny z funkcją mowy

  Ciśnieniomierz naramienny z funkcją mowy w języku polskim, czytelnym i dużym wyświetlaczem. Dokonuje automatycznego pomiaru ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu. Zapisuje wyniki ostatnich 60 pomiarów dla dwóch osób.

 • BEURER BM 55 Ciśnieniomierz naramienny
  204,00 zł

  BEURER BM 55 Ciśnieniomierz naramienny

  Cechy BM 55 firmy Beurer to automatyczny ciśnieniomierz naramienny służący do pomiaru ciśnienia krwi. Czytelny i duży wyświetlacz LCD wskazuje m.in. ciśnienie skurczowe, rozkurczowe, puls, datę oraz czas. Model ten zapamiętuje 60 pomiarów dla 2 osób. Urządzenie posiada wskaźnik rozładowania baterii oraz funkcję informującą o arytmii serca. Ciśnieniomierz Baurer BM 55 posi...

 • BEURER BM 57 Ciśnieniomierz naramienny
  219,00 zł

  BEURER BM 57 Ciśnieniomierz naramienny

    Cechy Ciśnieniomierz naramienny Beurer BM 57 przeznaczony jest do automatycznego pomiaru ciśnienia krwi. Duży i czytelny wyświetlacz wskazuje wartość ciśnienia skurczowego i rozkurczowego, puls oraz datę i czas badania, informuje on także o arytmii serca. Ciśnieniomierz przeznaczony jest dla osób o obwodzie ramienia od 2...

 • BEURER BM 58 Ciśnieniomierz naramienny
  229,00 zł179,00 zł

  BEURER BM 58 Ciśnieniomierz naramienny

  Cechy BM 58 firmy Beurer to automatyczny ciśnieniomierz naramienny służący do pomiaru ciśnienia krwi. Czytelny, duży i wyświetlacz z obsługą dotykową wskazuje m.in. ciśnienie skurczowe, rozkurczowe, puls, datę oraz czas. Model ten zapamiętuje 60 pomiarów dla 2 osób. Urządzenie posiada  funkcję informującą o arytmii serca. Ciśnieniomierz Baurer BM 58 posiada funkcję a...

 • BEURER FT 65 Termometr wielofunkcyjny
  109,00 zł

  BEURER FT 65 Termometr wielofunkcyjny

  Termometr dzięki któremu dokonasz pomiaru temperatury ciała (pomiar: czoło, ucho), ale także powierzchni np. butelki z mlekiem w czasie kilku sekund.

 • BEURER FT 90 Termometr bezdotykowy
  169,00 zł

  BEURER FT 90 Termometr bezdotykowy

  Termometr skanujący, z najnowszą technologią pomiaru przy użyciu fal podczerwonych. Dzięki temu urządzenie dokonuje pomiaru temperatury ciała, ale także otoczenia czy powierzchni np. butelki z mlekiem w czasie kilku sekund.

 • BEURER IH 18 Inhalator kompresorowy
  165,00 zł139,00 zł

  BEURER IH 18 Inhalator kompresorowy

  Cechy Inhalator kompresowy Beurer IH18 ma zastosowanie w przypadku chorób górnych i dolnych dróg oddechowych. Podawane przez inhalator leki rozbijane są na drobne cząsteczki i w postaci areozolu docierają do zmienionych chorobowo miejsc, czyli gardła, krtani oskrzeli czy płuc. Inhalator wykorzystuje kompresor do sprężania powietrza. Jeśli masz problemy w oddych...

 • BEURER IH 21 Inhalator kompresorowy
  169,00 zł

  BEURER IH 21 Inhalator kompresorowy

  Cechy Inhalator kompresowy Beurer IH21 ma zastosowanie w przypadku chorób górnych i dolnych dróg oddechowych. Podawane przez inhalator leki rozbijane są na drobne cząsteczki i w postaci areozolu docierają do zmienionych chorobowo miejsc, czyli gardła, krtani oskrzeli czy płuc. Inhalator wykorzystuje kompresor do sprężania powietrza. Jeśli masz problemy w oddych...

 • BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy
  259,00 zł

  BEURER IH 40 Inhalator ultradźwiękowy

  Cechy Inhalator kompresowy Beurer IH40 ma zastosowanie w przypadku chorób górnych i dolnych dróg oddechowych. Podawane przez inhalator leki rozbijane są na drobne cząsteczki i w postaci areozolu docierają do zmienionych chorobowo miejsc, czyli gardła, krtani oskrzeli czy płuc. Jeśli masz problemy w oddychaniu z powodu astmy lub innych chorób oraz stan&oa...

 • BEURER PO 30 Pulsoksymetr
  169,00 zł

  BEURER PO 30 Pulsoksymetr

  Cechy Pulsoksymetr PO 30 firmy Beurer to urządzenie przeznaczone do pomiaru pulsu oraz poziomu saturacji krwi. Wartość saturacji tlenem pozwala ustalić, ile procent hemoglobiny w krwi tętniczej jest nasycone tlenem. Poziom saturacji jest bardzo ważnym parametrem, umożliwiającym ocenę wydolności układu oddechowego. Pulsoksymetr dokonuje szybkiego, całkowicie bezbolesnego pomiaru na ...

 • BEURER PO 80 Pulsoksymetr
  449,00 zł

  BEURER PO 80 Pulsoksymetr

  Cechy Pulsoksymetr PO 80 firmy Beurer to urządzenie przeznaczone do pomiaru pulsu oraz poziomu saturacji krwi. Wartość saturacji tlenem pozwala ustalić, ile procent hemoglobiny w krwi tętniczej jest nasycone tlenem. Poziom saturacji jest bardzo ważnym parametrem, umożliwiającym ocenę wydolności układu oddechowego. Pulsoksymetr dokonuje szybkiego, całkowicie bezbolesnego pomiaru na ...

 • Brother Max 2 w 1 Termometr cyfrowy
  119,00 zł

  Brother Max 2 w 1 Termometr cyfrowy

  Termometr cyfrowy Brother Max 2 w 1 to praktyczne urządzenie do pomiaru temperatury czoła oraz ucha. Niezwykle szybki i dokładny pomiar.

 • Brother Max Termometr bezdotykowy
  179,00 zł

  Brother Max Termometr bezdotykowy

  Termometr dzięki któremu dokonasz bezdotykowego pomiaru temperatury. Wizualne ostrzeganie o dokonanym pomiarze.

 • BROTHER MAX Termometr cyfrowy 6 w 1
  349,00 zł

  BROTHER MAX Termometr cyfrowy 6 w 1

  Brother Max 6 w 1 to bezrtęciowy i precyzyjny sprzęt, którym zmierzymy temperaturę czoła, ciała, otoczenia, płynów, posiłków czy wody podczas kąpieli naszych najmłodszych.

  Brak
 • IHEALTH BG1 ALIGN GLUCO-MONITORING SYSTEM elektroniczny glukometr
  99,00 zł

  IHEALTH BG1 ALIGN GLUCO-MONITORING SYSTEM elektroniczny glukometr

  Najmniejszy dostępny bezprzewodowy glukometr, który działa wraz ze smartfonem dzięki czemu możemy go mieć zawsze przy sobie i używać wszędzie gdzie potrzebujemy.

 •  
Copyright © 2011-2018 Omedika.pl