Łóżeczka i kosze Mojżesza

Chcesz zadbać o spokojny sen swojego dziecka? W naszej ofercie znajdziesz wiele łóżeczek dla dzieci oraz koszy Mojżesza, które zagwarantują maluszkowi bezpieczeństwo i pełen komfort w czasie odpoczynku. To niezbędny element wyprawki niemowlęcej, który będzie doskonałym pomysłem na składkowy prezent np. z okazji baby shower.

 

Łóżeczka dla niemowląt są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów. Znajdziesz modele w różnych rozmiarach oraz z możliwością regulacji wysokości materaca, dzięki czemu łóżeczko posłuży Wam na różnych etapach rozwoju dziecka. Dodatkowe szuflady ułatwią Ci organizację akcesoriów niemowlęcych i pozwolą zaoszczędzić miejsce.

 

Alternatywą dla łóżeczek niemowlęcych są kosze Mojżesza. To idealne rozwiązanie dla noworodków, które czują się bezpieczniej, śpiąc w ograniczonej przestrzeni. Dzięki niewielkim rozmiarom kosz Mojżesza może być umieszczony zawsze blisko rodzica - w sypialni, salonie, a nawet w kuchni. Kosz można również bez problemu zabrać ze sobą w podróż, by maluch mógł zawsze spać w swoim łóżeczku.

 

Poznaj naszą ofertę łóżeczek i koszy Mojżesza i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i swojego dziecka.

 

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk