Śpiworki dla przedszkolaka

Leżakowanie to ważny czas odpoczynku w każdym żłobku lub przedszkolu. Aby umilić maluchowi te chwile, podaruj mu śpiworek do spania, który ułatwi adaptację w nowym miejscu i pomoże poczuć się bezpiecznie.

Śpiworki dla starszaków mają różnorodne wzory - możesz wybierać spośród śpiworków z motywami zwierzęcymi, bajkowymi, roślinnymi, a nawet kosmicznymi. Śpiworek dopasowany do upodobań dziecka zachęci do drzemki, otulając je przyjemnym ciepłem.

Bardzo ważny jest dobór materiału. Musi być ciepły, ale też przewiewny. Wewnętrzna część śpiworka, która ma kontakt ze skórą dziecka, koniecznie powinna być wykonana z naturalnego materiału - np. bawełny satynowej, która jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku.

Wybierając śpiworek dla przedszkolaka, zwróć również uwagę na praktyczne dodatki. Poduszka, dodatkowe wewnętrzne ocieplenie - dzięki nim Twojemu dziecku będzie się spało jeszcze wygodniej. Dobrze dobrany śpiworek dla przedszkolaka to gwarancja udanego wypoczynku!

 

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Najczęściej kupowane

Praktyczne śpiworki dla przedszkolaka

Leżakowanie to ważny czas odpoczynku w każdym żłobku lub przedszkolu. Jednak nie każde dziecko lubi ten czas. Wielu przedszkolaków wolałoby bawić się z rówieśnikami i szaleć w przedszkolnej sali. Aby więc umilić maluchowi te chwile, podaruj mu śpiworek do spania, który ułatwi adaptację w nowym miejscu i pomoże poczuć się bezpiecznie. Śpiworki do przedszkola, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, sprawią, że Twoje dziecko chętniej weźmie udział w tym codziennym przedszkolnym rytuale. Śpiworki dla starszaków mają różnorodne wzory - możesz wybierać spośród śpiworków z motywami zwierzęcymi, bajkowymi, roślinnymi, a nawet kosmicznymi. Śpiworek dopasowany do upodobań dziecka zachęci do drzemki, otulając je przyjemnym ciepłem. Dostępne w naszym asortymencie śpiworki dla przedszkolaków przypominają wielkie maskotki, do których Twój maluch może się po prostu przytulić. Dzięki temu nawet jeśli nie uda mu się zasnąć, z pewnością chętnie odpocznie, wtulając się w nie.

Z czego wykonana są śpiworki do przedszkola?

Bardzo ważny jest dobór materiału. Musi być ciepły, ale też przewiewny. Wewnętrzna część śpiworka, która ma kontakt ze skórą dziecka, koniecznie powinna być wykonana z naturalnego materiału - np. bawełny satynowej, która jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Wewnętrzny materiał śpiworków do przedszkola nie podrażni więc delikatnej skóry Twojego dziecka i zadba o to, aby nie spociło się nawet w cieplejsze dni. Zewnętrzna warstwa naszych śpiworków przedszkolaka uszyta jest z niezwykle puszystej i miłej w dotyku tkaniny minky, którą możesz znać z kocyków i przytulanek dla niemowląt. Sprawia to, że te przepiękne śpiworki dla dzieci swoim wyglądem jeszcze bardziej przypominają wielkie maskotki. Przy okazji omówienia materiałów, z których stworzone są śpiworki dla przedszkolaka dostępne w naszym asortymencie, warto wspomnieć również o ich pielęgnacji. Jak powszechnie wiadomo, małe dzieci brudzą się częściej niż dorośli, dlatego też śpiworek może wymagać częstego prania. Śpiworki przedszkolaka należy prać z dodatkiem delikatnego detergentu w 30 stopniach, a do wirowania używać maksymalnie 800 obrotów. Producent nie zaleca suszenia śpiworków w suszarce bębnowej, lepiej będzie, jeśli wyschną samodzielnie. Wybierając śpiworek dla przedszkolaka, zwróć również uwagę na praktyczne dodatki.

Wielofunkcyjne śpiworki dla przedszkolaków

Poduszka, dodatkowe wewnętrzne ocieplenie - dzięki nim Twojemu dziecku będzie się spało jeszcze wygodniej. Dobrze dobrany śpiworek dla przedszkolaka to gwarancja udanego wypoczynku! Śpiworki dla przedszkolaków mają antyalergiczne silikonowe wypełnienie, dzięki czemu są nie tylko ciepłe, ale także bezpieczne. Należy pamiętać, że śpiworek dla przedszkolaka to wspaniałe rozwiązanie nie tylko w przedszkolu. Taki śpiworek sprawdzi się w wielu miejscach i okolicznościach. Przede wszystkim może służyć dziecku do spania w domu, zamiast tradycyjnej poduszki i kołderki. Jeśli więc Twoje dziecko ma tendencję do odkrywania się w nocy i nie potrafi przykryć się z powrotem samo, śpiworek będzie idealnym zamiennikiem kołderki. Sprawdzi się również doskonale w podróży czy u dziadków oraz wszędzie tam, gdzie maluch będzie potrzebował odpoczynku i regeneracji!
Omedika.pl
menu
kontakt
koszyk